Ламинат Balterio,Коллекция Vitality Diplomat,ДУБ Амбарный 328-DK Збільшити

Balterio, Vitality Diplomat, ДУБ Амбарний 328-DK

BALTERIO BALTERIO

10272

Новий

Наявність уточнюйте за телефоном

Зверніть увагу
Підлогові покриття відпускаються кратно упаковок, упаковка неподільна
Ціна за м2: 428 грн.
Площа в упаковці: 2.163 м2
Вартість упаковки: 925 грн.
Ваша площа:  м2
Кількість упаковок:  шт
Фактична площа: 0 м2
Загальна площа: 0 грн

925 грн.

428 грн. в метр

Швидке замовлення

Доставка!

Можливість придбати в кредит!

Ціни можуть бути не актуальними. Прохання уточнювати ціну у менеджера за телефоном!

Не брендова, доступна, але при цьому якісна колекція від світового лідера з виробництва підлогових покриттів BALTERIO . Цей ламінат витримує будь-яке середнє навантаження в комерційних та сильне в житлових приміщеннях, не залишає плям від хімічних речовин, легко видаляються забруднення з поверхні, вологостійкий та екологічно чистий, не боїться перепадів температури та вологості у приміщенні. Прекрасне співвідношення ціна-якість, , Колекція Vitality Diplomat, ДУБ Амбарний 328-DK
Колір дуб
Клас ламінату 32
Товщина, мм 8
Країна виробник Бельгія
Наявність фаски ні
Кількість смуг у дошці 1
Хромзона ні
Ламінована фаска ні
Антистатичне покриття ні
Синхронна текстура (брашування) ні
Вологостійка плита так
Гарантія, років 25
Площа в упаковці, м2 2.163

Ламінат Balterio

Сьогодні бельгійська компанія Balterio по праву вважається одним з виробників підлогових покриттів у світі, що найбільш стрімко розвиваються. За менш ніж 2 десятки років присутності на ринку бренду вдалося завоювати довіру споживачів і вивести продукцію на найвищий рівень.

Якість ламінату, що створюється Balterio, відповідає загальносвітовим вимогам, стандартам та нормам, а багатий вибір варіантів дизайну покриттів відкривають безмежні можливості для оформлення інтер'єру. Позначений логотипом Balterio ламінат представлений у великій варіативності відтінків, фактур та може бути використаний у приміщеннях класичного стилю та у сучасних квартирах, будинках, офісах.

Чому ламінат Balterio купити вигідно кожному за споживача?

При виробництві покриттів для підлоги компанія дотримується прогресивних поглядів і безупинно впроваджує в технологічний процес інноваційні рішення. Так, з появою популярної в усьому світі системи охолодження статі, брендом був кардинально змінений підхід до виготовлення продукції та з'явився ламінат Balterio, придатний для укладання у комплексі з цією технологією. Про те, що існують колекції, сумісні з теплою підлогою , можна і не згадувати. 

Компанія, навіть досягнувши певних висот і здобувши визнання споживачів, не перестає вдосконалювати підхід до виробництва покриттів. На постійній основі брендом виготовляється:

  •          вдосконалення замкової системи ламінату;
  •          розширення модельного ряду продукції;
  •          пошук нових фактурних та колірних рішень;
  •          збільшення зносостійких властивостей покриття.

Допоможуть вибрати створений Балтеріо ламінат фото різних моделей покриттів, які представлені на сайті інтернет-магазину Декор плюс, а також ознайомитися з варіантами продукції можна в шоу-румах компанії. Але, все ж таки, онлайн відвідування каталогу ламінату набагато спрощує пошук ідеального рішення для інтер'єру - у такому випадку не доводиться витрачати час і сили на відвідування магазинів. До того ж, на ламінат Балтеріо ціна в Мережі привабливіша. Погодьтеся, пропозиція вигідна з різних аспектів.

Ламінат Balterio в Одесі для кожного покупця

Колекції продукції бренду вражають різноманіттям. Це ще один плюс " в скарбничку " компанії - серед її виробів кожен споживач неодмінно підбере оптимальний варіант для оформлення приміщення:

  •          якщо ви прагнете знайти схожий за малюнком, фактурою та кольором ламінат Балтеріо, вартість якого буде не така висока, як ціна масиву, зверніть увагу на серії Senator і Vitality Diplomat;
  •          для укладання в дитячій або спальні підійдуть світлі варіанти покриття із колекцій Impressio або Grandeur, а купити ламінат Балтеріо даних затишних серій також можна онлайн;
  •          для приміщень з великим навантаженням на покриття підлоги ідеально підійде продукція серій XPERT PRO  - такий ламінат Балтеріо купити коштує для монтажу в комерційних закладах або в житлових будинках, якщо для покупця важлива міра стійкості мостиць до зносу.

Підібрати відповідний за всіма критеріями варіант покриття нескладно, а якщо сумніви виникли - скористайтеся консультацією експертів Dekor Plus. Замовивши продукцію через інтернет-сервіс, ви отримуєте ламінат Балтеріо зі складу, що суттєво знижує його вартість та скорочує терміни доставки. Висновок один – якщо якість та дизайн половиць відіграють для вас важливу роль при виборі підлогового покриття та вибір упав на ламінат Балтеріо – сайт інтернет-магазину Декор Плюс до ваших послуг!

Viewed products