Ламинат Balterio,Коллекция Impressio, Дуб имперский 692 Збільшити

Balterio, Impressio, Дуб імперський 692

BALTERIO BALTERIO

10302

Новий

Наявність уточнюйте за телефоном

Зверніть увагу
Підлогові покриття відпускаються кратно упаковок, упаковка неподільна
Ціна за м2: 567 грн.
Площа в упаковці: 2.462 м2
Вартість упаковки: 1 395 грн.
Ваша площа:  м2
Кількість упаковок:  шт
Фактична площа: 0 м2
Загальна площа: 0 грн

1 395 грн.

567 грн. в метр

Швидке замовлення

Доставка!

Можливість придбати в кредит!

Ціни можуть бути не актуальними. Прохання уточнювати ціну у менеджера за телефоном!

Ламінат Balterio, колекція IMPRESSIO, комплектується широкими і короткими планками, вздовж яких проходить V-подібна фаска, рельєфна текстура створює ефект зношеного дерева, малюнок дерева підібраний так, що планки здаються нескінченно довгими, Balterio, Impressio, Дуб імперський
Колір світлий
Клас ламінату 32
Товщина, мм 8
Країна виробник Бельгія
Наявність фаски 2
Кількість смуг у дошці 1
Хромзона ні
Ламінована фаска так
Антистатичне покриття ні
Синхронна текстура (брашування) ні
Вологостійка плита так
Гарантія, років 25
Площа в упаковці, м2 2.462

Ламінат Balterio

Сьогодні бельгійська компанія Balterio по праву вважається одним з виробників підлогових покриттів у світі, що найбільш стрімко розвиваються. За менш ніж 2 десятки років присутності на ринку бренду вдалося завоювати довіру споживачів і вивести продукцію на найвищий рівень.

Якість ламінату, що створюється Balterio, відповідає загальносвітовим вимогам, стандартам та нормам, а багатий вибір варіантів дизайну покриттів відкривають безмежні можливості для оформлення інтер'єру. Позначений логотипом Balterio ламінат представлений у великій варіативності відтінків, фактур та може бути використаний у приміщеннях класичного стилю та у сучасних квартирах, будинках, офісах.

Чому ламінат Balterio купити вигідно кожному за споживача?

При виробництві покриттів для підлоги компанія дотримується прогресивних поглядів і безупинно впроваджує в технологічний процес інноваційні рішення. Так, з появою популярної в усьому світі системи охолодження статі, брендом був кардинально змінений підхід до виготовлення продукції та з'явився ламінат Balterio, придатний для укладання у комплексі з цією технологією. Про те, що існують колекції, сумісні з теплою підлогою , можна і не згадувати. 

Компанія, навіть досягнувши певних висот і здобувши визнання споживачів, не перестає вдосконалювати підхід до виробництва покриттів. На постійній основі брендом виготовляється:

  •          вдосконалення замкової системи ламінату;
  •          розширення модельного ряду продукції;
  •          пошук нових фактурних та колірних рішень;
  •          збільшення зносостійких властивостей покриття.

Допоможуть вибрати створений Балтеріо ламінат фото різних моделей покриттів, які представлені на сайті інтернет-магазину Декор плюс, а також ознайомитися з варіантами продукції можна в шоу-румах компанії. Але, все ж таки, онлайн відвідування каталогу ламінату набагато спрощує пошук ідеального рішення для інтер'єру - у такому випадку не доводиться витрачати час і сили на відвідування магазинів. До того ж, на ламінат Балтеріо ціна в Мережі привабливіша. Погодьтеся, пропозиція вигідна з різних аспектів.

Ламінат Balterio в Одесі для кожного покупця

Колекції продукції бренду вражають різноманіттям. Це ще один плюс " в скарбничку " компанії - серед її виробів кожен споживач неодмінно підбере оптимальний варіант для оформлення приміщення:

  •          якщо ви прагнете знайти схожий за малюнком, фактурою та кольором ламінат Балтеріо, вартість якого буде не така висока, як ціна масиву, зверніть увагу на серії Senator і Vitality Diplomat;
  •          для укладання в дитячій або спальні підійдуть світлі варіанти покриття із колекцій Impressio або Grandeur, а купити ламінат Балтеріо даних затишних серій також можна онлайн;
  •          для приміщень з великим навантаженням на покриття підлоги ідеально підійде продукція серій XPERT PRO  - такий ламінат Балтеріо купити коштує для монтажу в комерційних закладах або в житлових будинках, якщо для покупця важлива міра стійкості мостиць до зносу.

Підібрати відповідний за всіма критеріями варіант покриття нескладно, а якщо сумніви виникли - скористайтеся консультацією експертів Dekor Plus. Замовивши продукцію через інтернет-сервіс, ви отримуєте ламінат Балтеріо зі складу, що суттєво знижує його вартість та скорочує терміни доставки. Висновок один – якщо якість та дизайн половиць відіграють для вас важливу роль при виборі підлогового покриття та вибір упав на ламінат Балтеріо – сайт інтернет-магазину Декор Плюс до ваших послуг!

Viewed products