Товар заканчивается!
Будет доступен:
Можно купить в кредит!
Цены могут быть не актуальны. Просьба уточнять цену у менеджера по телефону!
| Страна-производитель | Украина |
| Материал | штучний камінь |
| Цвет | белый |
| Тип монтажу | Накладний |
| Ширина, мм | 600 |
| Комплектация | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Форма | Овальний |
| перелив | Немає |
| Габарити упаковки | 600*500*170 |
| Матеріал фільтр | Mirasoft Technology |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Модель | KIRA |
| Глибина чаші, мм | 95 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Вага, кг | 9.65 |
| Висота, мм | 125 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Кількість чаш | 1 |
| Глибина, мм | 400 |
| Товар | Умивальник |
| Зливний отвір | Прихований |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO KIRA 12,5*60*40 Mirasoft Білий 0001051 |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Гарантія | 10 років |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| EAN | 4820263311578 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,5 х 60 х 40 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 60 см |
| Висота умивальника в упаковці | 17 см |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
Просмотренные товары