Товар заканчивается!
Будет доступен:
Можно купить в кредит!
Цены могут быть не актуальны. Просьба уточнять цену у менеджера по телефону!
| Цвет | белый |
| Страна-производитель | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Форма | Прямокутний |
| Тип монтажу | Врізний |
| Комплектация | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Ширина, мм | 590 |
| перелив | Немає |
| Габарити упаковки | 620*480*240 |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Модель | MARES 600 |
| Глибина чаші, мм | 87 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Вага, кг | 26.4 |
| Висота, мм | 140 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Глибина, мм | 426 |
| Розташування змішувача | По центру |
| Товар | Умивальник |
| Зливний отвір | Прихований |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Гарантія | 10 років |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| EAN | 4820263310205 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14 х 59 х 42,6 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 62 см |
| Висота умивальника в упаковці | 24 см |
| Тип поверхні сантехніки | Глянец |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO MARES 14*59*42,6 Глянець Білий 0000213 |
| На тумбу | 24 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
Просмотренные товары