Товар заканчивается!
Будет доступен:
Можно купить в кредит!
Цены могут быть не актуальны. Просьба уточнять цену у менеджера по телефону!
| Цвет | белый |
| Страна-производитель | Украина |
| Материал | штучний камінь |
| Форма | Круглий |
| Тип монтажу | Накладний |
| Комплектация | Умивальник, документація |
| Ширина, мм | 425 |
| перелив | Немає |
| Габарити упаковки | 460*460*200 |
| Матеріал фільтр | Mirasoft Technology |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Модель | SAPFIRE |
| Глибина чаші, мм | 137 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Вага, кг | 6.25 |
| Висота, мм | 160 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Кількість чаш | 1 |
| Глибина, мм | 425 |
| Товар | Умивальник |
| Опціонально | Донний клапан |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Висота діапазон, см | 16-20 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Гарантія | 10 років |
| Ширина діапазон, см | 30-45 см |
| EAN | 4820263315200 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 16 х 42,5 х 42,5 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 46 см |
| Висота умивальника в упаковці | 20 см |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Чаша | 25 |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO SAPFIRE 16*42,5*42,5 Mirasoft Білий 0002256 |
Просмотренные товары