Товар заканчивается!
Будет доступен:
Можно купить в кредит!
Цены могут быть не актуальны. Просьба уточнять цену у менеджера по телефону!
| Цвет | белый |
| Страна-производитель | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Тип монтажу | Врізний |
| Форма | Прямокутний |
| Комплектация | Умивальник, документація |
| Габарити упаковки | 630*520*190 |
| Ширина, мм | 614 |
| перелив | Немає |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Модель | CALIFORNIA |
| Глибина чаші, мм | 97 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Вага, кг | 11.6 |
| Висота, мм | 120 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Глибина, мм | 456 |
| Розташування змішувача | По центру |
| Товар | Умивальник |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Глибина діапазон, см | 46-60 см |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Гарантія | 10 років |
| Ширина діапазон, см | 61-75 см |
| EAN | 4820263312148 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12 х 61,4 х 45,6 см |
| Тип поверхні сантехніки | Глянец |
| Опціонально | Донний клапан |
| Назва | Умивальник врізний MIRAGGIO CALIFORNIA 12*61,4*45,6 Глянець Білий 0000158 |
| Ширина умивальника в упаковці | 63 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
Просмотренные товары