Товар заканчивается!
Будет доступен:
Можно купить в кредит!
Цены могут быть не актуальны. Просьба уточнять цену у менеджера по телефону!
| Цвет | белый |
| Страна-производитель | Украина |
| Материал | Литий мармур |
| Тип монтажу | На тумбу |
| Форма | Прямокутний |
| Комплектация | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Габарити упаковки | 930*520*185 |
| Ширина, мм | 800 |
| перелив | Немає |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Виробник | ТОВ Укркомпозит+ |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Модель | SOUL 800 |
| Глибина чаші, мм | 110 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Вага, кг | 21.2 |
| Висота, мм | 145 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Наявність крила | З крилом |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Кількість чаш | 1 |
| Глибина, мм | 525 |
| Розташування змішувача | По центру |
| Товар | Умивальник |
| Зливний отвір | Прихований |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Глибина діапазон, см | 46-60 см |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Гарантія | 10 років |
| Ширина діапазон, см | 76-91 см |
| EAN | 4820263317419 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14,5 х 80 х 52,5 см |
| Тип поверхні сантехніки | Глянец |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO SOUL 14,5*80*52,5 Глянець Білий 8813306 |
| Ширина умивальника в упаковці | 82 см |
| Висота умивальника в упаковці | 26 см |
| Підвісний | 24 |
Просмотренные товары