Об'єктна та промислова кераміка

Об'єктна та промислова кераміка

Товарів у наявності: 456

Об'єктна та промислова керамічна плитка.

Плитка є міцним, екологічно нешкідливим та гігієнічним матеріалом, що має тривалий термін використання. Відповідно до того, яке призначення та інтенсивність експлуатації об'єкта мають на увазі, покупець вибирає керамічну плитку так, щоб вона відповідала всім потрібним цілям, які йому необхідні.

Які є види...

Об'єктна та промислова керамічна плитка.

Плитка є міцним, екологічно нешкідливим та гігієнічним матеріалом, що має тривалий термін використання. Відповідно до того, яке призначення та інтенсивність експлуатації об'єкта мають на увазі, покупець вибирає керамічну плитку так, щоб вона відповідала всім потрібним цілям, які йому необхідні.

Які є види плиток?

Сучасна плитка має великий набір зовнішніх показників. До них відносяться палітра кольорів, розмір, форма та її структура. Але для приміщень, в яких передбачається величезне функціональне навантаження на передній план, найбільше цінуються якісні характеристики.

Залежно від способу виробництва плитка відрізняється:

 •          екструдована, яка виготовляється з глиняної тістоподібної маси, і за допомогою екструдера набуває потрібної форми;
 •          пресована плитка, до складу якої входить спресована порошкоподібна суміш;
 •          керамограніт, виготовлений з кварцу, білої глини, польового шпату, завдяки чому є дуже міцним матеріалом;
 •          клінкерна плитка - має високу міцність, і використовується для зовнішніх підлог, облицювання фасадів, басейнів.

Також відрізняють неглазуровану та глазуровану кераміку. Різниця в тому, що для виготовлення першої, використовують барвники, і встановлюється вона в холах, у дворах і передпокоях. Глазована ж виходить шляхом покриття її в процесі виготовлення кольорової скляної масою. Переважно використовують для обробки стін.

Переваги об'єктної плитки

Даний вид плитки відрізняється зносостійкістю, економічністю та ступенем захисту під час ходьби. Також з основних переваг можна виділити:

 •          висока стійкість до механічних чи хімічних впливів;
 •          антиковзкі властивості;
 •          потужна поверхня та легке прибирання плитки;
 •          рекомендується для промислових та побутових підприємств;
 •          стійкість до стирання.

Така плитка дуже стійка до хімічних речовин (луг, кислота), що витримує наїзд вантажівок, і завдяки достатній товщині, використовується як у приміщеннях, так і на вулиці.

 

Промислова плитка

Для промислових підлог, які є у виробничих приміщеннях, зазвичай використовують саме цей вид. Особливо в тих, де передбачено велике навантаження на підлогу. Сама її назва вже говорить про її практичність. Цей різновид плитки має достатню зносостійкість. Перевагою є:

 •          витримка фізичних ударів;
 •          велика стійкість до зношування та тертя;
 •          не взаємодіє із хімічними речовинами;
 •          абсолютно безпечна і легко забирається.

Але використання цієї плитки у промислових закладах це не весь список. Також великою популярністю користується її використання в різних торгових центрах, вокзалах, де є весь час велика кількість людей. Така плитка добре підходить для укладання басейнів, кухонь, туалетів завдяки захисту від ковзання, що дуже важливо в цих приміщеннях. Вона може послужити вам чудовим декором приміщення, через багатогранність фактури поверхні, і величезного вибору кольорів.

Ми розібралися в тому, які взагалі існують різновиди, та докладніше з'ясували переваги об'єктної та промислової плитки. Та, що призначається для промислового використання (лабораторій, складів, комбінатів), відрізняється високою стійкістю до різних навантажень та речовин. Він не вимагатиме особливого догляду, і робить підлогу безпечнішою. Використовуйте плитку за призначенням, і ви досягнете гарного та безпечного інтер'єру!

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 456 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Колекція
Дизайн
Призначення
Товщина, мм
Приміщення
Поверхня
Основа
Довжина, мм
Ширина, мм
Протиковзка обробка
Фильтр