Список товарів виробника STATUS DOORS

Двері Status Doors

Сучасні міжкімнатні двері Status Doors поєднують у собі натуральні матеріали, нові виробничі технології, а також талант та досвід майстрів, які допомагають створювати справжні шедеври. На фабриці віддають перевагу сосновій деревині і масиву дуба - довговічним, екологічно чистим, вологостійким і шумопоглинаючим матеріалам, які набагато доступніші за синтетичні аналоги.

Двері міжкімнатні Status Doors: історія бренду

Під цим торговим знаком зареєстровані товари відомої української фабрики « А.М.СОЮЗ ». Підприємство засноване у 1993-му році та спеціалізується на виробництві дверних конструкцій для внутрішніх приміщень.

Почавши з невеликого столярного цеху, засновники компанії та ентузіасти своєї справи нарощували та вдосконалювали виробництво, щоб кожен покупець міг міжкімнатні двері Status Doors купити за доступними цінами без шкоди якості товару.

Керівники підприємства створили фабрику, що динамічно розвивається, з передовими технологіями і потужним сучасним обладнанням. З 2013 року фабричні полотна стали випускати під торговою маркою STATUS DOORS , яка чудово відображає специфіку та високий статус фірмових виробів.

Status Doors двері : лінійки бренду

Вся продукція бренду поділяється на 3 класи:

 •          GOLGEN;
 •          PLATINUM;
 •          ECONOM.

« Золота » лінійка включає двері зі шпону, які не втрачають актуальності і відрізняються приємним дизайном. Домашній затишок, витонченість моделей та функціональність гарантовані. Представлені каркасно-щитові конструкції Status Doors – двері, ціна на які варіюється в залежності від дизайну та габаритів. У магазині « Декор Плюс » можна придбати двері, виготовлені з натурального дубового шпону.

Виробник сформував 4 яскраві колекції, які прикрасять інтер'єр будь-якого стилю, чи то класика чи модерну. До них відносять:

 •          CROSS ( чіткість ліній, простота та витонченість, хрестоподібний декор);
 •          ELEGANTE ( елегантні та плавні контури);
 •          ULTRA ( цілісність образів, натуральна фактурність поверхонь та природна текстура);
 •          INTERIA ( лаконічні форми у поєднанні з функціональністю).

Любителям статусної продукції пропонуємо купити двері Status Doors в Одесі серії « Платинум » із дубового масиву. Каркасні конструкції відрізняються класичним оформленням, ідеальними пропорціями, а також різьбленням на карнизі та наличниках.

Колекційна різноманітність серій:

 •          ROYAL CROSS ( витончене різьблення, геометричні візерунки, правильна форма фільонок);
 •          GRAND ELEGANCE ( поєднання елементів різних історичних епох, виражене в об'ємних формах обкладів та фільонок, а також декорованому карнизі);
 •          OAK STANDART ( класичні контури, ідеальна пропорційність, карниз у мінімалістичному стилі та сучасний декор);
 •          TREND PREMIUM ( стримана класика).

Вибравши бренд Status Doors, купити двері можна і недорого. Як бюджетний варіант фірма з 2015 року випускає дверні полотна під ТМ « Ваш Стиль ». Прості універсальні моделі ефектно прикрасять житло та простоять довго, незважаючи на невисоку вартість. У каталозі « Декор Плюс » вони представлені в окремій категорії, яку можна переглянути, скориставшись фільтром пошуку на сайті.

Незалежно від обраного типу продукції, всі двері Status Doors мають ряд переваг. У виробництві використовують натуральну сировину, полотна покриваються безпечними для здоров'я барвниками, а надійність та висока якість гарантується сертифікатами міжнародного стандарту.

Немає жодного товару у даного виробника.

Категорії