Півторні двері

Півторні двері

Товарів у наявності: 224

Двері полуторні

Для широкого дверного отвору в житлових, громадських або офісних приміщеннях більшість фахівців рекомендують купити міжкімнатні двері. При ширині проходу понад 900 мм одностулкове полотно вкрай незручно при використанні в домашніх умовах або в роботі офісу. У таких ситуаціях використовують двостулкові системи, в яких одна стулка ...

Двері полуторні

Для широкого дверного отвору в житлових, громадських або офісних приміщеннях більшість фахівців рекомендують купити міжкімнатні двері. При ширині проходу понад 900 мм одностулкове полотно вкрай незручно при використанні в домашніх умовах або в роботі офісу. У таких ситуаціях використовують двостулкові системи, в яких одна стулка є основною, а друга використовується за необхідності.

                                                     Формат та габарити

Півторні міжкімнатні двері не завжди мають пропорцію по ширині 2:1 між основним і допоміжним дверним полотном. «Півтори дверей» – це умовний термін, що в більшості випадків позначає тільки візуальне співвідношення стулок.

В умовах типових квартир або заміських котеджів у віталень та їдалень використовують дверні прорізи шириною 1200 мм. Такий вхід до кімнати організовується за допомогою дверей, розмір яких 800+400 мм. Цей стандарт є оптимальним. Він дозволяє створити досить широкий дверний проріз для пронесення великих нерозбірних меблів і при цьому не порушити загальну архітектурну гармонію внутрішнього простору.

Полуторні дверні системи мають достатньо переваг:

  • ергономічна організація отвору – використання другої стулки за необхідності;
  • благородний зовнішній вигляд;
  • візуальне збільшення інтер'єру.

Невелика площа вітальні або іншого приміщення, в яке веде такий широкий дверний отвір, може стати перешкодою для використання двостулкової розстібної моделі через наявність великої кількості меблів та предметів інтер'єру. В даному випадку краще купити двокімнатні двері на розсувному підвісі. Це дає змогу заощадити простір та забезпечити всі переваги класичних подвійних дверних систем.

                                   Асортимент дизайну та матеріалів

Ціна на двоторні двері вища, ніж на одностулкові, проте такі моделі можна виготовити практично з будь-якого виду дверних полотен. Різноманітність матеріалів, з яких виготовляється основна конструкція та декоративно-захисне покриття, дозволяє купити міжкімнатні двокімнатні двері оптимальної для вашого бюджету моделі.

Каталог двоторних дверей компанії «Декор Плюс» включає широкий спектр моделей різних виробників України та Білорусії, продукція яких відрізняється екологічністю, довговічністю та сучасним дизайном, а також відповідністю нормам ГОСТу та СанПіН.

Ми пропонуємо в Одесі двопільні міжкімнатні двері різного цінового рівня – з цільного масиву, шпоновані, ламіновані, ПВХ та інші види. Завдяки великому вибору декору, включаючи всілякі варіації скління і рельєфного оформлення поверхні, а також відтінок і фактурний малюнок, що імітують різні цінні породи деревини, ви зможете підібрати оригінальний варіант відповідно до інтер'єру приміщення.

Більшість із представлених у нашому асортименті виробників виготовляють двопільні двері, фото та докладні технічні характеристики яких розміщені на сайті компанії. Всі вироби комплектуються надійною фурнітурою, що включає шпингалети для меншої стулки.

Купити міжкімнатні двері в компанії «Декор Плюс» ви можете зі зручною доставкою та професійною збіркою нашими майстрами.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 224 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Фильтр