Дерев'яні двері

Дерев'яні двері

Товарів у наявності: 29

Компанія «Декор Плюс» пропонує стильні та довговічні дерев'яні двері в Одесі виробництва вітчизняних та зарубіжних виробників за доступними цінами з гарантією їхньої бездоганної експлуатації протягом тривалого терміну служби.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні види дерев'яних дверей, дизайн яких відповідає світовим тен...

Компанія «Декор Плюс» пропонує стильні та довговічні дерев'яні двері в Одесі виробництва вітчизняних та зарубіжних виробників за доступними цінами з гарантією їхньої бездоганної експлуатації протягом тривалого терміну служби.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні види дерев'яних дверей, дизайн яких відповідає світовим тенденціям в інтер'єрній моді. Всі реалізовані міжкімнатні двері з дерева виготовлені за різними технологіями, кожна з яких має свої ключові переваги, будь то ціна, довговічність, легкість або багатий зовнішній вигляд.

Досвідчені фахівці рекомендують замовити дерев'яні двері не лише з естетичних міркувань. Натуральна деревина – це екологічно, надійно та практично. Цілісний масив легко ремонтується за наявності сколів, подряпин, вм'ятин, потертостей і т.п. дефектів, що практично неможливо в ламінованих та інших моделях, що імітують фактуру дерева.

Дерев'яні міжкімнатні двері благородно виглядають, екологічно безпечні, довговічні і можуть бути доступними за ціною, як і імітація натурального матеріалу.

Види деревини, що використовується

Традиційно для виробництва дверного полотна використовуються місцеві та досить екзотичні для наших широт породи деревини. Серед найпоширеніших – дуб, сосна, бук, ясен, вільха, горіх та червоне дерево.

Класичним виконанням дверей з дерева вважається дубове полотно – благородне, міцне та довговічне. Такі вироби мають велику вагу і вимагають особливої фурнітури, здатної забезпечити надійність підвісу. Дуб менш за інші види деревини схильний до ураження цвілі, набухання від вологості або просторової деформації від занадто сухого повітря. Проте така бездоганність потребує серйозних фінансових витрат.

Більш доступним аналогом є двері з сосни. Масив цієї породи натуральної деревини має м'яку структуру та відносно невелику вагу, що полегшує процес виробництва столярних виробів із неї та відчутно знижує собівартість. Головними перевагами виробів із сосни можна назвати:

  • демократичну ціну через невисоку вартість сировини та простоту її обробки;
  • легкість та міцність;
  • красиві фактури креслення.

Але ми радимо двері з сосни, тільки якщо у ваших приміщеннях немає різких перепадів вологості та температури, які можуть негативно позначитися на виробах цієї породи деревини. Оскільки умови побуту більшості наших співвітчизників відповідають цим вимогам, соснові двері – найбільш популярні в Україні та успішно експлуатуються у квартирах, приватних будинках, на дачах та в офісах протягом тривалого терміну.

Європейські технології та гарантія якості

Асортимент ринку в Одесі на міжкімнатні дерев'яні двері різноманітний та дозволяє підібрати оптимальну для покупця модель залежно від ціни, дизайну та необхідних технічних характеристик. Компанія «Декор Плюс» реалізує великий вибір варіантів основного матеріалу дверного полотна та декоративного оформлення, а також широкий діапазон цін на дерев'яні двері.

У виробництві пропонованої продукції використовується деревина першого та вищого сортів, яка проходить спеціальне сушіння до нормативного показника вологості 6-8%. Це стабілізує матеріал, а також виключає його деформацію та руйнування структури при обробці.

Використання двокомпонентних поліуретанових італійських лакофарбових матеріалів дає можливість надійно захистити деревину від негативного впливу перепадів вологості та температури. У поєднанні з екологічним та надійним німецьким клеєм це дозволило мінімізувати нестачу соснових порід, забезпечивши виробам з них стабільність геометрії, міцність та відсутність деформаційних зрушень складових деталей дверей у процесі її експлуатації.

Виробництво нестандартних моделей

У нашому каталозі ви можете підібрати оригінальні по декору та конструкції дерев'яні двері, фото яких та докладна технічна інформація допоможуть зробити правильний вибір.

Найвигідніше купити дерев'яні двері стандартного розміру. Серійний модельний ряд завжди дешевше індивідуального виконання, тому радимо навести розмір дверного отвору відповідно до стандарту.

Якщо дизайнерські або архітектурні особливості приміщення не дають змоги використовувати стандартні моделі, наша компанія готова виготовити дерев'яні двері на замовлення за індивідуальним розміром. Кваліфіковані спеціалісти виконають точні виміри у вас на об'єкті та складуть технологічні ескізи з візуалізацією майбутнього виробу, які узгоджуються із замовником.

Всі стандартні дерев'яні двері в Одесі, що виготовляються за індивідуальними габаритами або реалізуються нами, доступні з якісною професійною установкою на основі надійної фурнітури європейського виробництва.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 29 з 29 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр