Полікарбонат та теплиці

Товарів у наявності: 74

Полікарбонат у Львові!


Сьогодні все частіше використовуються матеріали, які є альтернативою звичайному склу. До них, як правило, висувають особливі вимоги: по-перше, вони повинні безперешкодно пропускати денне світло, по-друге, бути досить міцними та довговічними. По-третє, мати малу питому вагу, високі термоізоляційні властивості, і, нарешті, б...

Полікарбонат у Львові!


Сьогодні все частіше використовуються матеріали, які є альтернативою звичайному склу. До них, як правило, висувають особливі вимоги: по-перше, вони повинні безперешкодно пропускати денне світло, по-друге, бути досить міцними та довговічними. По-третє, мати малу питому вагу, високі термоізоляційні властивості, і, нарешті, бути легкими в монтажі. Всім цим вимогам відповідає стільниковий полікарбонат . Свою назву полікарбонат отримав завдяки структурі, яка є конструкцією з декількох шарів, сполученою за допомогою великої кількості ребер жорсткості. Ці ребра орієнтовані по довжині панелі, а між ними знаходяться порожнечі, що містять повітря. Полікарбонат є універсальним та затребуваним матеріалом для цивільного, промислового, приватного будівництва, дизайну та архітектури, сільського господарства та реклами. Полікарбонат стільниковий набув хороших експлуатаційних характеристик за рахунок успішного поєднання двох головних складових.
Першою складовою успіху є сам полікарбонат, який сьогодні визнаний найперспективнішим прозорим матеріалом. За своїм хімічним складом полікарбонат, який можна купити в нашій компанії, представляє продукт дифенілолпропану з елементами вугільної кислоти. Звідси і назва, оскільки всі продукти, що походять від вугільної кислоти, називаються карбонатами. Ароматичні складові, що входять в стільниковий полікарбонат, у поєднанні з залишками вуглекислоти, роблять цей матеріал абсолютно прозорим, стійким до ударних навантажень, забезпечують високими показниками міцності на вигин і розрив, а також хорошою стійкістю до теплових випромінювань і вогню.
Друга складова, що робить полікарбонат популярним матеріалом – унікальна технологія виробництва, заснована на методі екструзії, що дозволяє виготовляти порожнисті листи з тунельною структурою. Подібна будова є головним фактором, через який полікарбонат в Одесі набув своїх високих показників тепло- та звукоізоляції. Полікарбонат, вартість якого залежить від виробника, товщини та внутрішньої структури, має наступні переваги:
- Високий ступінь міцності. Полікарбонат, ціна якого порівнянна з вартістю скла, набагато міцніша (у 200 разів вища за міцність). Панелі стільникового полікарбонату мають високі протиударні властивості в широкому температурному діапазоні (-40/+120°С), перевищуючи удароміцність будь-якого виду пластиків (скло, акрил, оргскло і т.д.). Крім того, використання крихких матеріалів досить небезпечне, на відміну від карбонатів, які чудово захищають від предметів, що випадково впали на нього, граду, необережного поводження та актів вандалізму.
- Світлопроникність. Полікарбонат стільниковий ідеальний для тих випадків, коли потрібна максимально можлива світлопроникність. Ця характеристика дозволяє застосовувати його для оснащення теплиць, оранжерів та зимових садів. Прозорий стільниковий полікарбонат пропускає до 92% сонячного світла. У разі необхідності для зниження здатності пропускання світла або його розсіювання використовують матеріал білого і димчастого кольору.
- Гнучкість. Стільниковий полікарбонат, ціна якого у нас оптимальна, можна гнути у холодному стані для виготовлення купольних та арочних перекриттів.
- Теплоізоляція. Полікарбонат, за рахунок повітряного прошарку, має високий ступінь теплоізоляції, що дозволяє зменшити витрати на охолодження та обігрів приміщення.
- Звукоізоляція. Матеріал має гарну звукоізоляцію (зниження шуму до 18-22 ДБ), тим більше, чим складніше внутрішня структура.
- легка вага. Порівняно з аналогічними матеріалами, полікарбонат, ціна якого вас обов'язково зацікавить, має, як мінімум, втричі меншу питому вагу (0,8-3,5 кг/м.кв.). Це в 10 разів менше, ніж звичайне скло, та у 3 рази менше, ніж акрил. Вага одного м. кв. стільникового полікарбонату в 16 разів менше ваги звичайного скла аналогічної товщини, в 6 разів - акрилового скла. Отже, для монтажу можна використовувати легші несучі конструкції.
- Пожежобезпечність. Уповільнене загоряння та мала емісія отруйних газів за рахунок додавання спеціальних речовин «антипіренів»; температура спалаху 570°С, а підданий впливу відкритого вогню плавиться, утворюючи нешкідливі пластівці.
- Стійкість до хімічних впливів. Полікарбонат - застосовується у будь-яких агресивних середовищах; частково розчиняється у складних ефірах.
Також потрібно обов'язково відзначити, що стільниковий полікарбонат добре захищає від шкідливого УФ випромінювання, має вогнестійкість, його досить легко встановлювати і експлуатувати. Наша компанія пропонує якісний полікарбонат, ціна якого влаштує будь-якого споживача, а весь спектр запропонованих нами комплектуючих зможе повністю вирішити поставлене завдання.
Полікарбонат через свій склад стійкий до ультрафіолетового випромінювання, має хороші теплоізоляційні властивості, високе світлопропускання і удароміцність, термоізолюючу властивість. Полікарбонатні панелі володіють високими протиударними якостями в широкому діапазоні температур від -40 до + 120 ° C, перевищуючи удароміцність будь-якого виду пластиків, а в порівнянні зі склом ця 200-кратна різниця. Матеріал відрізняється чудовим захистом від граду, необережного поводження або навмисних ушкоджень.
Прозорий полікарбонат пропускає до 89% сонячного світла. Розмір зазвичай 2100х6000 мм та 2100х12000 мм, товщиною від 4 до 32 мм, осередки спрямовані вздовж листа (у деяких виробників хвилею). Прозорий (безбарвний) або кольоровий (поширені кольори: Опал (молочно-білий), Бронзовий (сіро-коричневий), Синій (яскраво-синій), Зелений, Червоний, Жовтий (прозоро-жовтий)) теплоізоляційний та декоративний матеріал.
Пропонуємо купити полікарбонат за доступними цінами зі складу в Одесі .
Компанія Dеcor Plus здійснює продаж полікарбонату в Одесі за доступною ціною. На полікарбонат в Одесі надаються різноманітні ЗНИЖКИ та АКЦІЇ. Наші послуги при покупці полікарбонату в Одесі - доставка та монтаж полікарбонату в Одесі та області. Ціна доставки полікарбонату за межі Одеси визначається окремо з менеджером. Ціна установки полікарбонату дуже демократична. Купити полікарбонат можна в будь-який день тижня без вихідних за вигідною ціною. Продаж полікарбонату в Одесі здійснюється у зручний для вас час. Також ціна продажу залежить від обсягу замовлення полікарбонату в Одесі. Ціна на полікарбонат по акції зазвичай значно нижча за ціну виробника.
Шановні клієнти! Ми також працюємо по всіх регіонах УКРАЇНИ: Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Полтава, Рівне, Севастополь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці Доставка по регіонах УКРАЇНИ здійснюється зручним для КЛІЄНТА перевізником у найкоротші терміни!
Купуючи ПОЛІКАРБОНАТ в Одесі за низькою ціною у нас, Ви заощаджуєте гроші та час, та отримуєте кращий сервіс.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 74 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Товщина, мм
Фильтр