ПВХ двері

ПВХ двері

Товарів у наявності: 2996

Двері ПВХ

Висока популярність дверей ПВХ серед споживачів різного рівня достатку пояснюється головною перевагою такого виду дверного полотна – оптимальне поєднання відмінного зовнішнього вигляду, демократичної ціни, простоти догляду та стійкості до поширених негативних факторів.

ПВХ – не зовсім точне позначення такого виду дверного полотна і час...

Двері ПВХ

Висока популярність дверей ПВХ серед споживачів різного рівня достатку пояснюється головною перевагою такого виду дверного полотна – оптимальне поєднання відмінного зовнішнього вигляду, демократичної ціни, простоти догляду та стійкості до поширених негативних факторів.

ПВХ – не зовсім точне позначення такого виду дверного полотна і часто вводить в оману, адже полівінілхлорид використовується як захисно-декоративне покриття, а не як основний матеріал. Міжкімнатні двері ПВХ за своєю конструкцією схожі зі шпонованими, ламінованими та іншими видами дверних полотен подібного цінового класу.

Особливості конструкції

В основі каркасу лежить міцний, надійний та екологічно безпечний, але досить дешевий натуральний масив сосни. Такий брус зрощується мікрошипами і становить єдину нерухому каркасну систему, не схильну до деформаційних процесів через правильну підготовку деревини.

Сосна проходить багатогодинне сушіння в спеціальних печах до номінальної вологості 6-8%. Такий каркас має всі переваги дверного полотна з цілісного масиву, але збирається практично з столярних відходів, що визначає низьку собівартість.

Для заповнення внутрішнього простору міжкімнатних дверей ПВХ використовується картонний наповнювач стільниковий. Від щільності такого гофрокартону залежить рівень тепло- та звукоізоляції кімнат. У низькоякісних недорогих моделях стільники надто великі і дверне полотно, наче резонатор, може навіть посилювати звук, що виходить із сусідньої кімнати. Це слід враховувати, якщо для вас визначальним фактором є ціна дверей ПВХ.

Лицьове покриття виконується за допомогою панелей МДФ, на які наноситься з пресом рельєфний декор. У засклених моделях по периметру віконних просвітів складається каркас із соснових брусів або планок МДФ. У місцях врізання ручок по обидва боки є посилення каркасу додатковими брусками.

У більш дорогих моделях заповнення здійснюється за допомогою горизонтальних соснових брусків та вставок, склеєних між собою. Таке полотно практично ідентичне моделям з натурального масиву за своїми експлуатаційними характеристиками, а також за рівнем звуко- та теплоізоляції.

Переваги полівінілхлоридного ламінування

Відмінною рисою міжкімнатних дверей ПВХ є поверхневий шар, що складається з плівки полівінілхлориду. Товщина такого покриття всього 0,2-0,5 мм, проте її цілком вистачає, щоб надійно захистити дверне полотно від вологи, плісняви та інших негативних факторів. Серед інших переваг:

  • практичність та простота у догляді, стійкість до плям та різних побутових забруднювачів, у тому числі акварельних фарб, фломастерів та олівців;
  • стійкість до механічних пошкоджень – подряпин, сколів та вм'ятин;
  • інертність ПВХ до більшості хімічних речовин, що використовуються в побуті;
  • відсутність вигоряння пігменту під впливом ультрафіолету.

Демпферні характеристики полівінілхлориду у поєднанні з його високою міцністю на розрив дозволяють ефективно компенсувати навантаження при випадковому механічному контакті з твердими предметами, завдяки чому двері ПВХ стійкі до подряпин та вм'ятини.

Не менш важливою характеристикою такого захисно-декоративного покриття є його вогнестійкість. При контакті з полум'ям та високою температурою відбувається лише термічна деформація без виділення токсичних речовин, але не займання. Межа вогнетривкості міжкімнатних ПВХ дверей за часом та температурою відповідає БНіП і при пожежі дозволяє провести евакуацію.

Гарантія якості та великий вибір дизайну

У компанії «Декор Плюс» ви можете купити двері ПВХ вітчизняного та білоруського виробництва, які виготовляються строго відповідно до вимог ГОСТу та санітарно-гігієнічних норм. Використовувані клеї та інші допоміжні матеріали не випаровують шкідливих бензольних та фенольних сполук.

Підібрати в нашому каталозі двері ПВХоптимального для вашого інтер'єру дизайну не складно. Ми пропонуємо широкий спектр моделей, оформлення яких виконано дизайнерами відповідно до останніх тенденцій інтер'єрної моди.

Інноваційні технології нанесення тривимірного фактурного малюнка на полімерну плівку дозволяють ефектно імітувати зріз деревини різних цінних порід у широкій палітрі відтінків.

Детальні фото ПВХ дверей в інтернет-магазині «Декор Плюс» дозволять вам правильно оцінити особливості дизайну виробів та вибрати модель із глухою поверхнею, а також із сатиновим, візерунковим або дзеркальним склінням.

Наші двері ПВХ реалізуються з надійною фурнітурою, підібраною в єдиному стилі з основним полотном, а також у комплекті з коробкою та наличниками на один бік.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 2996 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр