Унітази

Унітази

Товарів у наявності: 444

Унітази купити недорого та гарної якості в Одесі

Унітази – дуже важливий та відповідальний момент при оформленні дизайну ванної кімнати.
Найчастіше саме під час ремонту у нас складається картинка кінцевого дизайну приміщення. Тому при ремонті ванної кімнати сантехніку купують в останній момент. Іноді навіть забуваючи про якість продукту, купують...

Унітази купити недорого та гарної якості в Одесі

Унітази – дуже важливий та відповідальний момент при оформленні дизайну ванної кімнати.
Найчастіше саме під час ремонту у нас складається картинка кінцевого дизайну приміщення. Тому при ремонті ванної кімнати сантехніку купують в останній момент. Іноді навіть забуваючи про якість продукту, купують те, що є на складі. Це стосується також і унітазів.
Якщо правильно підібрати та купити унітаз в Одесі, можна позитивно вплинути на інтер'єр санвузла та надати йому затишку та комфорту. Унітази як найнеобхідніший атрибут нашого повсякденного життя повинні відповідати всім побажанням майбутнього власника.
На сучасному ринку сантехніки купити унітаз пропонують із найширшого вибору. Велика різноманітність моделей відрізняється формами та матеріалом. Зараз в Одесі можна купити унітаз , що максимально влаштовує своєю якістю, дизайном та ціною. Більшість унітазів виготовлені з фаянсу чи фарфору. Купити унітаз із санфаянсу обійдеться значно дешевше, ніж фарфоровий, і вони можуть прослужити не один десяток років. Цей матеріал здатний довго зберігати білизну, легко миється і не псується дезінфікуючими засобами.
Рішення купити унітаз має ґрунтуватися і на виборі конструкції його основи та бачка (унітаз-компакт, підвісний унітаз ). За способом монтажу бочки поділяються на:
- навісний бочок - встановлюється на унітаз (компакт);
- стельовий бочок – встановлюється над унітазом та з'єднується з ним довгою трубою;
- Вбудований бочок - врізається в стіну, використовується інсталяція ( підвісний унітаз ).
Попит на унітази в Одесі досить високий. Виходячи з розмірів та дизайну ванної кімнати, часто встановлюють підвісний унітаз . Він заощаджує простір та візуально збільшує приміщення.
Сьогодні купити унітаз в Одесі не складе жодних труднощів. Можна обійти багато магазинів сантехніки, але по-справжньому якісний сервіс Ви зустрінете тільки в нашому салоні. Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 444 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
Колекція
ещё... свернуть
Товщина, мм
ещё... свернуть
Матеріал
Поверхня
Довжина, мм
ещё... свернуть
Ширина, мм
ещё... свернуть
Фильтр