Шпоновані двері

Шпоновані двері

Товарів у наявності: 505

Шпоновані двері

Шпон цінних порід деревини, що застосовується у виробництві міжкімнатних дверей , дозволяє створити ефектну імітацію натурального масиву дерева і відчутно знизити собівартість готової продукції. Шпоноване дверне полотно має достатню звуко- та теплоізоляцію, бездоганний зовнішній вигляд, а також високу міцність за рахунок наявност...

Шпоновані двері

Шпон цінних порід деревини, що застосовується у виробництві міжкімнатних дверей , дозволяє створити ефектну імітацію натурального масиву дерева і відчутно знизити собівартість готової продукції. Шпоноване дверне полотно має достатню звуко- та теплоізоляцію, бездоганний зовнішній вигляд, а також високу міцність за рахунок наявності дерев'яного каркаса.

У компанії «Декор Плюс» ви можете вигідно купити міжкімнатні двері шпонованих оригінального сучасного дизайну з гарантією їх екологічної безпеки та бездоганної експлуатації. Перед тим як замовити двері рекомендуємо визначитися з основними критеріями вибору, серед яких довговічність, зовнішній вигляд та вартість.

Не варто витрачати великі гроші на вироби з незбираного масиву, якщо ви не збираєтеся їх експлуатувати десятиліттями, краще віддати перевагу дверям з натурального шпону.

Інноваційні технології виробництва

Комбіноване використання масиву та декоративного натурального шпону, дозволяє зробити ціновий діапазон більш доступним за збереження головних естетичних, екологічних та міцнісних характеристик. Ціна шпонованих дверей значно нижча, ніж аналогічних виробів із цільного масиву, але зовні ці два види практично ідентичні за рахунок збереження природного фактурного малюнка та тактильних відчуттів.

Використання в таких дверях шпону Fine - line дає можливість надати виробу оригінального відтінку, що ефектно імітує різні цінні породи, і гарантувати його стійкість за рахунок наскрізного просочування пігментом.

Подібна передова технологія передбачає застосування натуральної деревини, яка проходить такі етапи обробки:

  • лущення колод та розпуск їх на тонкі листи;
  • ретельне сушіння у певному діапазоні температури та вологості, невідповідність якому може призвести до крихкості або надмірної пластичності;
  • наскрізне фарбування в резервуарі з фарбою;
  • сортування та склеювання під пресом;
  • фінішна нарізка та стругання.

Шпон Fine - line складається на 92-94% з натуральної деревини з додаванням нетоксичних клеїв та барвників. Це робить його екологічно безпечним.

Пластичність матеріалу дозволяє безпечно приймати різні ударні навантаження. Завдяки цьому шпоновані міжкімнатні двері стійкі до механічних пошкоджень, подряпин та вм'ятин. Поверхня такого полотна не містить сучків, вузлів та різноманітних порожнин, властивих натуральному масиву деревини.

Доступно та практично

Процес виготовлення таких виробів значно простіший, ніж виробництво виробів із масиву. Завдяки цьому вартість шпонованих дверей демократичніша, а зовнішній вигляд такий же багатий і благородний, будь то натуральне покриття або інноваційна технологія Fine - line . Обидва варіанти мають характерну тривимірну структуру поверхні, яка відчувається на дотик.

Не варто турбуватися з приводу впливу на міжкімнатні двері різних несприятливих факторів. Застосування поліуретанових та інших безпечних для здоров'я людини лакофарбових матеріалів дозволяє захистити деревину від вологи, перепаду температур, шкідників та ультрафіолету.

Завдяки такому декоративно-захисному покриттю дверне полотно зберігає свою геометрію навіть при використанні у ванних кімнатах і не зазнає ураження цвілі. Стійкий до вигоряння пігмент зберігає свій колір багато років. Шпоновані двері не розсихаються і не набухають при надмірній вологості.

Великий вибір стильного дизайну

Каталог шпонованих дверей компанії «Декор Плюс» включає великий асортимент продукції провідних українських та зарубіжних виробників, технологічний процес яких відповідає вітчизняним і європейським стандартам і санітарно-гігієнічним нормам. Всі вироби створюються досвідченими дизайнерами згідно з останніми світовими тенденціями в інтер'єрній моді.

Детальні технічні характеристики та повнокольорові фото шпонованих дверей у нашому інтернет-магазині допоможуть підібрати оптимальну для Вашого приміщення модель стандартних габаритів. Також ми готові виконати індивідуальне замовлення за нестандартними розмірами. Всі наші міжкімнатні двері зі шпону реалізуються з можливістю акуратного та оперативного професійного монтажу.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 505 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр