Мозаїка

Мозаїка

Товарів у наявності: 245

Плитка мозаїка у Львові

Плитка мозаїка - сучасний матеріал, але витоки його закладені далеко в минулому. Освіта та розвиток цього виду декорування практично перетворилося на прикладне ювелірне мистецтво.
Зараз суспільство набуло величезної переваги, неймовірна розкіш полягає в можливості вибрати дивовижний декор у будь-якому приміщенні. Універса...

Плитка мозаїка у Львові

Плитка мозаїка - сучасний матеріал, але витоки його закладені далеко в минулому. Освіта та розвиток цього виду декорування практично перетворилося на прикладне ювелірне мистецтво.
Зараз суспільство набуло величезної переваги, неймовірна розкіш полягає в можливості вибрати дивовижний декор у будь-якому приміщенні. Універсальним та модним варіантом може стати плитка мозаїки (купити в Одесі за найкращими цінами можна у нашому салоні). Кожна людина прагне здійснити свої ідеї та задуми у вдосконаленні навколишнього простору. А мозаїчна плитка у м. Одеса – це ідеальне рішення та найбільш практичний спосіб реалізації Ваших ідей!
Плитка мозаїка (ціна на ринку дуже відрізняється) асоціюється з набраною з дрібних та різнокольорових деталей поверхнею, якою найчастіше прикрашають ванні кімнати та басейни. Елементи мозаїки (модулі) також відрізняються між собою. Вони можуть бути різних розмірів, форм та виділятися різним типом поверхні. Чим менші розміри модулів, тим більшої точності та деталізації малюнка можна досягти при оформленні унікального інтер'єру. Плитка мозаїка наситить пишнотою та кольором Ваш будинок.
На сьогоднішній день мозаїчну плитку виготовляють із різноманітних матеріалів: кераміка, скло, камінь, керамограніт, метал та дерево. Найпопулярнішою є плитка мозаїки із кераміки. Поширеність цього матеріалу пояснюється поєднанням таких якостей, як доступність, міцність, велика колірна варіативність та різноманітність декорування. Ціна плитки мозаїки залежить ще й від матеріалу.
Забарвлення мозаїчних композицій можна кваліфікувати так:
- однотонні (всі модулі одного кольору);
- мікси (додавання кольорів різних від фонового);
- колірні розтяжки (градієнтні переходи фарбування);
- панно – цілі мозаїчні картини.
З кожним роком виробники вдосконалять технології виробництва, завдяки чому плитка мозаїки (Одеса) має покращені споживчі властивості. Разом з оновленням та покращенням якості продукції підвищуються і критерії, якими керуються сучасні покупці при виборі.
Плитка мозаїка застосовується як оздоблювальний матеріал у багатьох приміщеннях різного призначення. Невелике мозаїчне панно здатне перетворити навіть неабияке приміщення, внести нотки витонченості та багатства.
Мозаїка для ванної дає можливість оформити, як підлоги та стіни, так і сходи, арки, колони. Якщо до плитки, що Вам сподобалася, не передбачені декори, можна легко вийти з цієї ситуації за допомогою мозаїчного міксу. Мозаїка для ванної кімнати повинна мати стійкість до забруднення і перепадів температури.
Чудовим дизайнерським ходом буде повне оформлення ванної кімнати у такій техніці. Її можна декорувати у кольорах, зробити акцент на окремій стіні виразним малюнком чи фотографією. Відмінним практичним рішенням буде оформлення мозаїкою стін та піддону душової кабіни. Це місце, де є багато вигинів та нерівних поверхонь, з якими вона легко впоратися. Мозаїка для ванної в Одесі продається у нашому салоні!
Мозаїка для кухні чудово поєднується з різними інтер'єрами. Робоча поверхня з мозаїки невибаглива у догляді, що особливо люблять господині. Багата різноманітність кольорів, різні варіанти поєднання її з плиткою з інших матеріалів надають величезну кількість варіантів для оригінальних стилістичних рішень. Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 245 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Колекція
ещё... свернуть
Товщина, мм
Матеріал
Поверхня
Довжина, мм
ещё... свернуть
Ширина, мм
ещё... свернуть
Фильтр