Двері екошпон

Двері екошпон

Товарів у наявності: 1787

Двері екошпон

Екопон, що використовується у виробництві дверей , є інноваційним декоративно-захисним матеріалом, який дозволяє створити унікальну поверхню полотна, ідентичну натуральній деревині. Схожість з дерев'яним аналогом помітна не лише на вигляд, а й під час дотику.

Ще однією не менш важливою характеристикою міжкімнатних дверей з екошпону...

Двері екошпон

Екопон, що використовується у виробництві дверей , є інноваційним декоративно-захисним матеріалом, який дозволяє створити унікальну поверхню полотна, ідентичну натуральній деревині. Схожість з дерев'яним аналогом помітна не лише на вигляд, а й під час дотику.

Ще однією не менш важливою характеристикою міжкімнатних дверей з екошпону є їх екологічна чистота, яка також ідентична виробам із цільного масиву. Виділення шкідливих бензольних і фенольних сполук практично відсутнє, а загальна емісія летких речовин в атмосферу приміщення далека від гранично допустимих значень, зафіксованих СанПіН.

Економічні та експлуатаційні переваги

Головна позитивна риса дверей з екошпона - ціна. Досить демократичний ціновий діапазон дає можливість скористатися всіма перевагами класичних моделей, що шпонуються, навіть тій групі споживачів, яка до цього собі дозволити натуральний шпон не могла.

Міжкімнатні двері з екошпона мають такі ж техніко-експлуатаційні переваги, як і шпоновані дверні полотна:

  • стійкість до перепадів температури та вологості;
  • підвищена опірність до механічних пошкоджень;
  • тривимірний фактурний малюнок.

Поверхня легко фарбується всіма поширеними лакофарбовими матеріалами і за необхідності обклеюється захисними плівками.

Екошпон вважається штучним аналогом шпону через свою схожість на вигляд і на дотик, але з точки зору експлуатаційних показників цей матеріал більше схожий на ПВХ через свою міцність, довговічність і стійкість до пошкоджень, але він не містить хлоридів і тому екологічно безпечний.

Схильна до рівномірного навантаження під пресом, готова маса в листовому виконанні більш однорідна, ніж натуральний аналог. Вона не має мікропорожнини, в яких конденсується волога при перепадах температур і розвивається осередкове ураження грибком.

Ще однією перевагою штучної деревоволокнистої маси, з якої формується захисно-декоративне покриття, є підвищений коефіцієнт пластичності. Іншими словами, екошпон приймає більш високі, ніж стандартний шпон механічні навантаження без деформації і непоправних вм'ятин.

Натуральна екологічно безпечна сировина

Наведені вище особливості досягаються завдяки специфічній технології виробництва. Технологічний процес виготовлення такого штучного шпонового покриття складається з тривалого пресування однорідно фарбованої деревоволокнистої маси.

Використання відходів деревообробної промисловості та столярного виробництва визначили низьку вартість виробів із екошпона. При цьому слово «відходи» не означає екологічну небезпеку, це лише пил, тирса, стружка та інші види натуральної дерев'яної вторинної сировини бездоганної токсикологічної чистоти.

В іншому конструкція таких міжкімнатних дверей з покриттям з екошпона не відрізняється від класичних і дорожчих моделей, що шпонуються. Дверне полотно збирається на каркасі з бруска масиву сосни по головному периметру і навколо скління, якщо таке є, заповнюється картонним стільниковим наповнювачем, покривається листами МДФ, на яке клеїться екошпон.

На відміну від фініш-паперу та плівки, таке покриття фарбоване на всю глибину і практично не схильне до вигоряння або стирання пігменту.

Стильний дизайн та бездоганна якість

В інтернет-магазині «Декор Плюс» ви зможете вигідно купити двері з екошпона виробництва провідних вітчизняних та білоруських фабрик, модельний ряд яких розробляється з урахуванням останніх світових тенденцій в інтер'єрному оформленні. Всі вироби виготовляються відповідно до суворих вимог ГОСТу та санітарно-гігієнічних норм, про що свідчать відповідні висновки та сертифікати.

Двері з екошпона в нашому каталозі представлені у понад дві тисячі варіантів дизайну з глухою поверхнею або склінням матовим, чорним та дзеркальним склом. Велика палітра відтінків ясена, дуба, каштана, кедра, вільхи та горіха, а також екзотичних меранті та венге дозволяє підібрати ідеальний варіант для інтер'єру вашої квартири, котеджу чи офісу.

Фото наших дверей з екошпона та докладна технічна інформація допоможуть зробити правильний вибір, а підбирати розмір дверного полотна рекомендуємо спільно з нашими фахівцями, які нададуть детальну консультацію та, при необхідності, виконають заміри дверного отвору у вас дома. Усі реалізовані компанією «Декор Плюс» двері з екошпона поставляються з можливістю кваліфікованої установки професіоналами.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 1787 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр