Список товарів виробника EPI-ALSAPAN

Ламінат Alsafloor

Якісний та безпечний ламінат alsafloor виготовляють на заводі однойменної фірми у Франції під торговою маркою Alsapan flooring (EPI) – першого виробника підлогового покриття, що ламінує в країні. Продукція компанії підходить не лише для житла, але також для приміщень комерційного призначення.

Особливості та технології виробництва

Французька компанія альсапан ламінат виготовляє із пріоритетною турботою про навколишнє середовище. Тому вся продукція екологічно чиста, безпечна та довговічна. Головна особливість фірмових ламелей полягає у натуральності складу. 93% дошки – це деревні волокна після спеціальної обробки. Тому представлений фабрикою ламінат alsapan, ціна якого варіюється в прийнятному для різних покупців діапазоні, відноситься до 32 (АС4) і 33 (АС5) класу зносостійкості (витримує середні та підвищені навантаження).

Високу якість декоративного будматеріалу забезпечують:

 •          сучасно обладнані цехи;
 •          екологічно чисті матеріали;
 •          передові технології.

Ламінат альсапан, купити який можна в інтернет-магазині decor-plus, відповідає вимогам європейських стандартів ISO 9001 , чим фірма завоювала повагу та довіру покупців з усього світу. Також проводиться ретельний контроль за виконанням кожного етапу виробництва: постачання сировини, опрацювання дизайнів, виготовлення та розфасовки.

Ламінат альсапан, ціна якого може відрізнятися залежно від розміру дощок та декору, відомий у світі завдяки унікальній технології хромування частинок деревини . Ексклюзивна розробка фірми не має аналогів і забезпечує величезну різноманітність варіантів дизайну та колірних рішень.

Продукція компанії відома спеціальними розробками технологів:

 •          chrome - effect , що додає матово-хромову поверхню за рахунок використання хрому в пори при тисненні;
 •          фірмовою системою замків, що дозволяє легко покласти ламінат (alsafloor clip або Zip'n'Go) без використання клейових сумішей;
 •          лазерним позиціонуванням, що забезпечує точність накладання та з'єднання шарів;
 •          процедурою сплаву, що утворює монолітну ламель;
 •          спеціальними просоченнями для торцевих і бічних частин дощок (Aqua Stop), що збільшують стійкість сировини до вологи.

Зверніть увагу! На сайті можна купити ламінат alsapan в Одесі і замовити професійний монтаж.

Висока якість продукції

Завдяки екологічності матеріалів та безпеки готової продукції, ламіновані панелі EPI відносять до класу Е1 . Це означає, що у складі використано понад 90% натуральної сировини.

Ламінат alsapan купити також прагнуть через хорошу якість покриття. Дошки відрізняються високим рівнем міцності, універсальністю (придатні для дому, офісу, торгових приміщень), а також захищеністю від зовнішнього впливу.

Продукція бренду представлена дошками різної товщини (від 6 до 12 мм) і поділена на 2 групи по стираності (32 та 33 класи) . На альсапан ламінат ціна встановлюється саме відповідно до цих характеристик. В Україну поставляють колекції переважно 33-го класу:

 •          Visual;
 •          Osmoze;
 •          Solid Medium.

Виробник дає гарантію на них до 25 років.

На демонструючих альсапан ламінат фото видно багатошарову структуру. Зовнішня захисна частина не допускає вигоряння декоративного прошарку. Нижня ж захищає від вологи.

Представлений на сайті « Декор Плюс » ламінат відрізняється бездоганною якістю, елегантним дизайном, витривалістю та довговічністю.

Відображено 1 - 50 з 107 товарів

Категорії

Фільтр

Категории
Цена
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Фильтр