Список товарів виробника Галерея дверей

Галерея дверей

Компанія « Галерея дверей » двері продає вже не перший рік – на український ринок вона вийшла ще 2005 року. Сьогодні фірма співпрацює з магазинами будматеріалів з усіх регіонів, активно розвивається та вдосконалює якість послуг, що надаються, розширює свій асортимент. Її продукція задовольнить запити навіть найприскіпливішого покупця, який хоче гармонійно оформити домашній інтер'єр.

Особливості міжкімнатних дверей « Галерея дверей »

Головна відмінність продукції – високоякісні елітні матеріали та інноваційні виробничі рішення. Для виготовлення використовується найновіше обладнання, яке дозволяє зберегти найкращі якості деревини. Вона не розсохнеться з часом, що є важливим для тих, хто хоче вирішити проблему на роки вперед.

Ви зможете замовити вироби з цінних деревних порід та міцного шпону, не турбуючись про особливості експлуатації. Такої продукції нескладно доглядати.

Від фірми « Галерея Дверей » купити двері варто, якщо якість вам не порожній звук. Уся продукція має відповідні сертифікати. Також можна отримати інструкцію зі зберігання та догляду.

Для обробки використовуються європейські лакофарбові вироби, що гарантують тривалий термін експлуатації будь-якої моделі. Завдяки такому підходу в побуті продукція не вимагає особливої уваги – дуже просто підтримувати її первісний вигляд. Навіть через роки вона виконуватиме свої функції.

Різноманітність дизайнів дверей « Галерея Дверей »

Асортименти не обмежується стандартними моделями. В наявності та на замовлення представлені цікаві варіанти:

  •          із глухим полотном;
  •           зі склінням;
  •          з вітражами.

Оформлення торкається всіх стилів, починаючи від класики і закінчуючи модерном. Ідеальне рішення знайдуть і любителі кантрі чи хай-теку. На вибір пропонується кілька варіантів забарвлення, що дозволяє обіграти власний інтер'єр.

Є можливість задовольнити особливі вимоги. Наприклад, нанести на двері міжкімнатні « Галерея Дверей » малюнок будь-якої складності.

Також користується популярністю штучне старіння – благородна старовина незмінно у тренді.

Якщо ви хочете втілити в життя індивідуальний дизайн – це також можливо. Готовий результат дозволить підкреслити ваш статус та почуття смаку. До того ж це вірний спосіб створити унікальний інтер'єр у себе вдома – його оцінять усі знайомі.

« Галерея Дверей » двері: ціна

Точна вартість буде розрахована на основі обраної моделі та її комплектації. Враховуються також параметри виробу – багато хто замовляє полотно під нестандартний дверний отвір.

 У будь-якому випадку, ціновий діапазон не виходить за рамки адекватного - кожен клієнт підбере щось на свій смак і гаманець.

Дізнатися докладніше про ту чи іншу позицію асортименту можна телефоном – контакти вказані на сайті.

Як купити двері « Галерея Дверей » в Одесі?

Запрошуємо відвідати наш магазин у Одесі, де можна ознайомитись з новинками. Якщо ви перебуваєте в іншому місті – це не причина витрачати вихідний на вивчення асортименту найближчих магазинів. На сайті компанії « Декор Плюс » представлений зручний онлайн-каталог, з якого ви легко оберете відповідний для себе варіант. Менеджер готовий відповісти на питання щодо товарів.

Оформити доставку найпростіше. До послуг клієнтів різноманітні транспортні компанії. Якщо ви вирішили міжкімнатні двері « Галерея Дверей » купити дистанційно, переживати про транспортування не варто. Їх доставлять у найкоротші терміни до будь-якої точки країни.

Будемо раді співпрацювати!

Немає жодного товару у даного виробника.

Категорії