Список товарів виробника ROOMS

Ламінат Rooms

Чи плануєте створити вдома стильний інтер'єр? Тоді варто звернути увагу на ламінат   rooms – у його колекціях представлені відповідні варіанти для оформлення квартир та будинків.

Три основні серії:

  •          Penthouse;
  •          Loft;
  •          Suite.

Penthouse можна назвати універсальним рішенням. Великий дуб у світлих відтінках облагородить будь-яке приміщення, незалежно від стилістики оформлення. Житло виглядатиме дорого, хоча насправді на ламінат румс вартість цілком доступна.

Loft вибір прихильників урбанізму та інших сучасних тенденцій. Таке підлогове покриття добре поєднується з цегляною та кам'яною кладкою, металевими елементами. Створити незвичайну атмосферу будинку буде неважко.

Якщо вас цікавить елегантність, придивіться до Suite ламінат rooms - фото є на сайті компанії Декор Плюс. Приємні оку тони та якісні текстури додадуть затишку.

Характеристика продукції

Оскільки виробництвом займається німецька компанія Kronotex, якість виробів за замовчуванням висока. Відповідно, ламінат румс купити потрібно один раз, а прослужить щонайменше 25 років.

Такий тривалий експлуатаційний термін пояснюється тим, що для виготовлення використовують не менше 80% натуральної сировини. Як правило, це соснова деревина. Таке підлогове покриття рекомендується придбати людям, які страждають на алергію – виріб не провокує алергічних реакцій .

На ламінат румс ціна обґрунтована особливостями складу. Він є 3 елементами:

  •          HDF- плита;
  •          декоративний шар;
  •          фінішний шар.

HDF плита має підвищену щільність і є основною частиною виробу. Вона відповідає за міцність та термін використання. Тому дуже важливо, щоб середня густина становила 800 кг/м 3 . Ламінат rooms купити варто як мінімум заради цих якостей. Скріплює мостини міцний замок ExpressCLICK.

Під декоративним шаром розуміють папір із імітацією деревини. Фінішний шар – це кінцеве покриття, яке має захистити дошку від вологи, сонця та механічних пошкоджень.

Особливості догляду

Якщо збираєтеся придбати ламінат румс в Одесі, корисно буде дізнатися, як утримувати його в порядку. Звичайно, його можна укладати у будь-якому приміщенні незалежно від кліматичного поясу. Але засоби догляду краще підбирати спеціальні, універсальні використовувати не варто.

Наприклад, для вологого прибирання рекомендується купити склад спеціально для паркету, що ламінує. Якщо у цей час року спостерігається знижена вологість або вона в принципі характерна для вашого регіону, користуйтеся зволожувачами повітря.

Також не рекомендується використовувати меблі з ніжками, що дряпають, кидати на підлогу важкі предмети. На ламінат rooms ціна не найнижча, тому правильно буде зберегти підлогове покриття.

Відображено 1 - 19 з 19 товарів

Категорії

Фільтр

Категории
Цена
грн. грн.
Колір
Фильтр