Список товарів виробника KRONO ORIGINAL

Ламінат Krono Original-перевірена німецька якість.

Докладніше

Ламінат кроно

Якщо в планах освіжити ремонт, вам буде корисний krono original ламінат. Назва бренду вперше прозвучала 1897 року. Він виник в Австрії і продовжив розвиток у Європі та США. Пояснення такої затребуваності просте – якість згідно зі стандартами.

Чим хороший кроно ламінат?

Від іншої продукції вироби цієї фірми відрізняють характерні риси.

 •          Drop Loc

Це таке замкове з'єднання, завдяки якому панелі миттєво стикуються, а укласти їх на підлогу можна простим рухом.

 •          Twin Clic та 1clic2go

На ламінат krono original ціна може залежати від того, яка із двох систем передбачена. Перший варіант дозволяє з'єднати панелі одним лише силовим замиканням – допоміжні інструменти практично не потрібні. У другому випадку складні ділянки на кшталт кутів та місць під радіаторними опаленнями не завдадуть клопоту.

 •          Microscratch Protect

Ламінат krono original купити варто, якщо ви боїтеся подряпин та інших ушкоджень. Спеціальна технологія захищає підлогу навіть від постійних навантажень механічного характеру.

 •          Eco Friendly

Вам важлива безпека? Тоді цей бренд – правильний вибір. Продукція на 95% виготовлена із високоякісної сертифікованої деревини, а виробничий процес контролюється експертами . Тож нехай на ламінат кроно ціна не лякає. До речі, вироби відзначені світовим знаком екологічності « Блакитний янгол ».

 •          Ручне оброблення

Якщо вас цікавить ламінат krono, вартість не буде вам високою. Усі чули, що панелі остругують вручну. Завдяки цьому виходять вироби, схожі на справжні масниці.

 •          Незвичайні рельєфи

Структури високої якості Authentic Embossed дозволяють гармонійно доповнити інтер'єр. Ефект " багаторазового блиску " проявляється заломленням світла матових та глянцевих частин. Якщо хочете підібрати ламінат krono, фото можна переглянути на сайті Декор Плюс.

Переваги продукції

Багатьох хвилюють такі характеристики, як жаростійкість і світлостійкість, оскільки вони впливають термін служби. Ламінат кроно ориджинал купити рекомендують усім, хто зацікавлений у цих параметрах. Високі температури не шкодять йому - він важкозаймистий, а також стійкий до УФ-променів.

Другий важливий параметр – гіпоалергенність. Особливо це важливо батькам маленьких дітей та власникам тварин. У цьому випадку турбуватися не варто - на поверхні не затримується пил, ворсинки та інші алергенні елементи.

Ламінат кроно купити потрібно, якщо ви плануєте водяне опалення підлоги - він для цього цілком годиться. У нього інтегрована система Aqua Stop, яка запобігає деформації плит .

Служить покриття довго – до 20 років, якщо говорити про житлові приміщення. При цьому на ламінат кроно оригінал ціна пропонується дуже демократична за тривалий термін служби.

Вкладається продукція в красивий малюнок без так званого ефекту колодки .

Як укласти ламінат krono?

Якщо ви вирішили ламінат krono купити і зайнятися укладанням самостійно, переконайтеся, що ви маєте в своєму розпорядженні:

 •          монтажним набором;
 •          звукоізоляційним матеріалом;
 •          розпірними клинами;
 •          пилкою;
 •          герметиком;
 •          пароізолюючою плівкою.

Все це стане у нагоді для того, щоб змонтувати ламінат krono (ціна залежить від колекції). Також будуть потрібні точні вимірювання приміщення.

Як купити ламінат krono original в Одесі?

Коли ходити за покупками? Якщо цікавить ламінат krono original, фото запрошуємо переглянути на сайті компанії decor-plus. Там же ви можете кроно ламінат купити та замовити доставку за місцем проживання.

Less
Відображено 1 - 50 з 195 товарів

Категорії

Фільтр

Категории
Цена
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Фильтр