Ламінат

Ламінат

Товарів у наявності: 1927

У нас найбільший асортимент ламінату в Одесі

Одним із найпоширеніших підлогових покриттів на сучасному ринку, безперечно, є ламінат. Одеса пропонує великий вибір покриття, що ламінує. Його вважають одним із найпрактичніших, доступних та надійних покриттів для підлоги.
Ламінат – покриття для підлоги на основі HDF-плити, що імітує натуральне дерев...

У нас найбільший асортимент ламінату в Одесі

Одним із найпоширеніших підлогових покриттів на сучасному ринку, безперечно, є ламінат. Одеса пропонує великий вибір покриття, що ламінує. Його вважають одним із найпрактичніших, доступних та надійних покриттів для підлоги.
Ламінат – покриття для підлоги на основі HDF-плити, що імітує натуральне дерево, плитку або камінь. Складається з основи, паперу, на який наноситься малюнок, та плівки, що ламінує, з меламінової смоли. Ця плівка захищає всю конструкцію від механічних пошкоджень, вологи та бруду. Завдяки передовим технологіям виробництва ламінат виготовляється як із деревини, так і з відходів лісопильної промисловості, що сприятливо позначається на навколишньому середовищі. Ламінована підлога реалістично імітує малюнки найдорожчих, рідкісних, екзотичних та цінних порід дерева без шкоди для природи лісів. Ламінат абсолютно нешкідливий навіть після закінчення терміну експлуатації підлогового покриття (ламінату), він може бути перероблений та використаний у сільському господарстві та промисловості. Переваги ламінату, ціна на який у нас демократична, серед інших підлогових покриттів: простота і швидкість в установці, довговічність, надійність, економічність і невибагливість у догляді.
При виборі підлог, що ламінують, слід звернути увагу на:
1) клас зносостійкості (31 клас – для житлових приміщень із малою прохідністю, 32 клас – для приміщень із середньою прохідністю, 33 клас – для приміщень із високою прохідністю);
2) вологостійкість – залежить від щільності HDF-плити. Вологостійкий ламінат підходить для передпокою, кухні та, певні колекції, для ванної кімнати;
3) фаска (невеликі поглиблення по всьому периметру або з двох сторін планки) – дозволяє на довше зберігати первозданний вид ламінату.
Гармонійно доповнить будь-який дизайн та задовольнить найвишуканіший смак різноманітний ламінат. Купити в Києві за низькими цінами його можна в нашому салоні.
Величезна кількість торгових марок ламінату за доступними цінами представлена в салоні Decor Plus. Ми можемо запропонувати іменитих виробників із Бельгії, Німеччини, Франції, Іспанії, Австрії та інших країн.
Ціни на ламінат в Одесі найрізноманітніші, як і його якість. У всіх виробників різні технології та далеко не кожен потенційний покупець вивчає переваги тієї чи іншої торгової марки. В такому разі, вибрати та купити ламінат в Одесі Вам допоможуть менеджери нашого салону.
Співвідношення ціни та якості ламінату в Одесі зробили цей продукт наймасовішим з усіх покриттів для підлоги, при терміні експлуатації в середньому близько 15 -20 років. Ламінат в Одесі купити за найкращими цінами від європейських виробників: Alsapan-Epi/Domofloor (Франція), Balterio (Бельгія), Kaindl (Австрія), Berry Floor (Бельгія), Meister (Німеччина), Tarket t (Німеччина), Quick Step ( Бельгія), Kronopol (Польща), Egger (Німеччина), Pergo (Німеччина), Parador (Німеччина), Witex (Німеччина), Kronotex (Німеччина), Kronostar (Росія). Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 1927 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Колекція
ещё... свернуть
Термін поставки
Товщина, мм
Наявність фаски
Кількість смуг у дошці
Хромзона
Ламінована фаска
Антистатичне покриття
Синхронна текстура (брашування)
Вологостійка плита
Тип замку
Фильтр