Душові кабіни

Душові кабіни

Товарів у наявності: 185

Душові кабіни купити в Одесі

Душові кабіни сьогодні встановлені на вулицях міста у багатьох спекотних країнах. За бажання будь-яка людина може прийняти душ. Здоров'я людини важливіше, ніж ціна душової кабіни .
Сучасний спосіб життя змушує людину постійно поспішати, завжди бути життєрадісним і сповненим сил. Люди повинні вміти швидко збиратися вр...

Душові кабіни купити в Одесі

Душові кабіни сьогодні встановлені на вулицях міста у багатьох спекотних країнах. За бажання будь-яка людина може прийняти душ. Здоров'я людини важливіше, ніж ціна душової кабіни .
Сучасний спосіб життя змушує людину постійно поспішати, завжди бути життєрадісним і сповненим сил. Люди повинні вміти швидко збиратися вранці та розслаблятися після важкого робочого дня, щоб не пропустити нічого важливого в житті, для цього потрібно купити душову кабінку . Душ справедливо вважається найбадьорішим засобом, він допомагає «прокидатися» вранці та «змивати» проблеми та втому вечорами. Саме завдяки цьому з великою швидкістю зростає популярність на душові кабіни . Одеса запропонує вам багато різних варіантів. У нових будинках ванну кімнату зазвичай проектують заздалегідь, щоб туди помістилася вся сантехніка та меблі, про які Ви мріяли. В іншому випадку, щоб купити душову кабіну , потрібно орієнтуватися під розміри ванної кімнати.
Перевага душової кабінки перед ванною
1. Для маленьких ванних кімнат ідеально підійдуть душові кабіни (Одеса запропонує найкращі ціни). Вони значно менші за розмірами, ніж ванна та заощадить багато місця для меблів.
2. Дверцята в душі оберігають Ваші меблі та речі від влучення бризок під час купання.
3. Ви використовуєте стільки, скільки потрібно! Для заповнення ванни необхідно дуже багато води, чого не вимагають душові кабіни. Купити в Одесі можна різних форм та розмірів.
Знаючи всі види душових кабінок, Ви можете спокійно робити дизайнерський проект ванною і точно знати, яке місце відвести під душову кабіну. Душові кабіни у м. Одеса бувають наступних видів:
1) Відкрита кабіна – це стіни та піддон. Встановлюється біля стіни або у кутку. Виконує лише функцію простого душу. Купити душову кабіну відкритого типу є доцільним для маленької ванної кімнати.
2) Закрита – це багатофункціональна кабіна, яка складається із стінок, піддону та даху. Може оснащуватися різним обладнанням та розміщуватись у будь-якому місці ванної. Ціна душової кабіни закритого типу значно вища і перевезення скрутне.
3) Гідробокс – своєрідна комбінація ванни та душової кабіни. У гідромасажних боксах передбачено гідромасаж, режим сауни тощо. У певних моделях можливе підключення телефону, радіо та підсвічування. Гідробокс вимагає великого простору в приміщенні і вартість його значно вища, ніж ціна душової кабіни , звичної для нас.
Двері душових кабін зазвичай виготовлені зі скла або пластику. Вони можуть бути прозорими, мутними (матовими) або повністю непрозорими. Існують розсувні та розстібні двері для душових кабін ( купити душову кабіну з розсувними або розстібними дверима Ви зможете в нашому салоні).
Розсувні двері мають роликовий механізм. Вони не просять додаткового простору, герметичні та практичні у використанні. При покупці таких душових дверей особливу увагу слід приділити якості розсувного механізму.
Розпашні двері відчиняються всередину або назовні. Двері, що відкриваються назовні, вимагають багато місця, а також краплі води зі скла стікають на підлогу. Це серйозна вада. Отже, більш практичними будуть двері, які відчиняються всередину.
Дуже важливою частиною душової кабіни є піддон, хоча є і без нього. Ви можете вибрати піддони різної висоти та різноманітних матеріалів (найпопулярніші піддони з акрилу).
До піддонів потрібно пред'являти такі вимоги:
- довговічність;
- стійкість поверхні до механічної дії;
- естетичність;
- Наявність рельєфної поверхні на підлозі піддону, яка протидіятиме ковзанню.
Ціна душової кабіни залежить від багатьох факторів (виробник, якість піддону, якість дверей для душу, спосіб відкриття дверей і т.д.), які Вам слід вивчити, перш ніж купити душову кабінку .
Якщо Ви плануєте купити душову кабіну , то варто вибирати надійного та перевіреного виробника. Потрібно перевіряти якість матеріалу хоча б візуально, наприклад, піддон при натисканні не повинен прогинатися. Слідкуйте за правильною роботою обладнання та дверцят. Вони повинні закриватися щільно і легко. Ціна душової кабіни дуже різноманітна. Все залежить від якості та бренду.
Робити такі важливі покупки – завдання не з легких. Не кожному вдається знайти ідеальне співвідношення ціни та якості. У нашому салоні Вам допоможуть вибрати та купити душову кабінку , в якій Ви побачите золоту середину.


Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 185 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
Колекція
ещё... свернуть
Товщина, мм
Матеріал
Поверхня
Довжина, мм
Ширина, мм
Фильтр