Вініл (LVT)

Вініл (LVT)

Товарів у наявності: 222

Вінілові покриття для підлоги в Одесі.

Вініл - це дуже міцне та красиве покриття. Йому не страшні ні вогонь, ні вода, ні діти!
Перед початком ремонту в будинку кожен з нас детально продумує дизайн та можливі варіанти покриттів для підлоги у кожній кімнаті. Зрозуміло, що кожна людина хоче придбати якісне та високоміцне покриття, яке добре служити...

Вінілові покриття для підлоги в Одесі.

Вініл - це дуже міцне та красиве покриття. Йому не страшні ні вогонь, ні вода, ні діти!
Перед початком ремонту в будинку кожен з нас детально продумує дизайн та можливі варіанти покриттів для підлоги у кожній кімнаті. Зрозуміло, що кожна людина хоче придбати якісне та високоміцне покриття, яке добре служитиме протягом багатьох років. Достаток модних підлогових покриттів на сучасному ринку викликає у потенційного покупця змішані почуття: неперевершене захоплення різноманітністю покриттів змінюється невпевненістю та сумнівом у виборі найкращого підлогового покриття. Виділено особливу категорію модних та екологічно чистих матеріалів для оформлення підлоги – вінілове покриття .
Вінілове покриття для підлоги - непоганий матеріал для обробки приміщень. Незважаючи на те, що такі покриття складаються із синтетичних матеріалів, вони екологічно безпечні. Цей матеріал досить вологостійкий, легкий в експлуатації та різноманітний за кольором.
Вінілове покриття для підлоги також призначене для використання в комерційних приміщеннях завдяки своїй високій міцності. Це унікальний продукт, який можна використовувати практично у будь-яких приміщеннях. Вінілове покриття має ще один плюс – простота монтажу . З укладанням може впоратися будь-яка людина, потрібно лише попередньо підготувавши поверхню.
Вінілове покриття (ціна залежить від багатьох факторів) поєднали в собі переваги ламінату та лінолеуму, але опустили їх недоліки. Вінілове підлогове покриття (купити в Одесі сьогодні можна практично скрізь) не боїться води, тому його сміливо можна стелити у ванній та кухні без побоювань, що він надувається, як неправильно покладений ламінат.
Завдяки сучасним технологіям вінілове покриття може якісно імітувати структуру будь-якого цінного дерева, при цьому кімната виглядатиме затишно, ніби Ви вклали на підлогу найдорожчий та найелітніший паркет.
Купити вінілове покриття для підлоги в Одесі Ви можете в нашому салоні. Ми надаємо якісну консультацію щодо покриття для підлоги і допоможемо підібрати найбільш підходящий для Вас варіант.
Купуючи вінілове покриття для підлоги в Одесі у нас, ми допоможемо створити саме той інтер'єр, про який Ви мріяли! Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 222 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Колекція
ещё... свернуть
Термін поставки
Товщина, мм
Наявність фаски
Кількість смуг у дошці
Хромзона
Ламінована фаска
Антистатичне покриття
Синхронна текстура (брашування)
Вологостійка плита
Тип замку
Фильтр