Більярд

Товарів у наявності: 17

Купити більярдні столи у Львові

Більярд – це дуже цікава та популярна гра; один з найвідоміших видів розваг, який поширений у більшості країнах світу. У більярд грали майже всі! Люди різних соціальних верств, віків та професій. Не знайти іншу таку гру, де б людина змогла проявити і розвинути свої фізичні та інтелектуальні здібності. Більярд - зн...

Купити більярдні столи у Львові

Більярд – це дуже цікава та популярна гра; один з найвідоміших видів розваг, який поширений у більшості країнах світу. У більярд грали майже всі! Люди різних соціальних верств, віків та професій. Не знайти іншу таку гру, де б людина змогла проявити і розвинути свої фізичні та інтелектуальні здібності. Більярд - знімає стрес і відволікає гравців від буденної метушні. Немає нічого кращого, ніж купити більярд та більярдний кий за прийнятною ціною у м. Одеса.
Цю гру можна розділити на три основні типи, для кожної потрібний стіл певних розмірів:
- американський пул;
- російська піраміда;
– англійський снукер.
Щоб купити більярдний стіл в Одесі потрібно визначитися, яка гра Вам більше до вподоби ( ціна на більярдний стіл дуже відрізняється). Адже від цього залежать габарити, що впливають на ціну більярдного столу – від 5 до 12 футів. Кімната, в якій стоятиме більярдний стіл (ціна столів залежить від матеріалу), теж має відповідати за розмірами. Більярдний стіл може виготовлятися з масиву натурального дерева, МДФ або полімерного з'єднання. А саме поле для гри в більярд виготовляється із важких матеріалів – природний камінь тощо. Сукно виготовляється у зелених відтінках.
У нашому салоні Ви можете купити більярдний стіл в Одесі . Ціна кожного більярдного столу відповідає його якості!
Більярд купити зможете у нашому салоні. Кий більярдний та кулі Ви також зможете придбати у нас.
Ми займаємося продажем не тільки більярдних столів, а й супутніх товарів – барні стійки, киї більярдний , київниці, меблі, більярдні світильники, більярдні кулі та багато іншого.
Купити більярдний стіл означає отримати гарний настрій і прекрасну фізичну форму.


Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 17 з 17 товарів

Фільтр

Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Фильтр