Скляна плитка

Скляна плитка

Товарів у наявності: 157

Скляна плитка у Львові

Скляна плитка чудово підходить для оформлення кухні та ванної кімнати. За допомогою цього матеріалу дизайнери створюють неповторний, стильний та оригінальний інтер'єр. Скляна плитка виглядає ефектно, не поступаючись кахлю у фізичних та технічних характеристиках. Купити плитку кращого якості за хорошими цінами можна тільки ...

Скляна плитка у Львові

Скляна плитка чудово підходить для оформлення кухні та ванної кімнати. За допомогою цього матеріалу дизайнери створюють неповторний, стильний та оригінальний інтер'єр. Скляна плитка виглядає ефектно, не поступаючись кахлю у фізичних та технічних характеристиках. Купити плитку кращого якості за хорошими цінами можна тільки у нас!
Плитка зі скла чудово поєднується з різними видами оздоблювальних матеріалів, добре комбінується з багатьма варіантами інтер'єру. Крім того, скляна плитка має ще ряд переваг:
- це естетично! Широкі можливості для безмежного польоту фантазії відкриваються завдяки використанню різних форматів, великої кольорової гами та оригінальних малюнків. Плитка зі скла дозволить створити справді унікальні та стильні дизайни;
- Відмінні технічні характеристики. Скляна плитка стійка до вологи та термічних впливів, дозволяє використовувати побутову хімію;
- Легке укладання. Плитка зі скла виклеюється, як і звичайна керамічна плита з використанням прозорого силіконового герметика.
Плитка виробляється з розжареного скла, відколи від плитки, що розбилася, не мають гострих ребер і є абсолютно безпечними. Плитка зі скла може застосовуватись на стіни або підлогу. Плитка для підлоги виготовляється з неслизькою поверхнею, завдяки чому, виключено ковзання. Купити плитку в Одесі можна у нашому салоні.
Скляні поверхні візуально розширюють межі приміщення. Плитка зі скла використовується дизайнерами, щоб зорово збільшувати невеликі кімнати.
Салон Decor Plus може запропонувати скляну плитку з фотодруком та скляну 3D-плитку Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 157 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
Колекція
Товщина, мм
Матеріал
Поверхня
Довжина, мм
Ширина, мм
Фильтр