Недорогі двері

Недорогі двері

Товарів у наявності: 658

Дешеві двері

Вибираючи дешеві двері для квартири, заміського котеджу чи офісу, потрібно знайти оптимальний баланс між ціною та головними технічними характеристиками виробу. Важливим фактором для дверного полотна, що використовується у житлових та офісних приміщеннях, є екологічна безпека. Основні матеріали не повинні випаровувати токсичні феноль...

Дешеві двері

Вибираючи дешеві двері для квартири, заміського котеджу чи офісу, потрібно знайти оптимальний баланс між ціною та головними технічними характеристиками виробу. Важливим фактором для дверного полотна, що використовується у житлових та офісних приміщеннях, є екологічна безпека. Основні матеріали не повинні випаровувати токсичні фенольні та бензольні сполуки, що застосовуються у виробництві низькоякісних лаків, барвників та клею.

Компанія «Декор Плюс» допоможе зробити правильний вибір та придбати в Одесі міжкімнатні двері недорого у повній відповідності до дизайну вашого інтер'єру, розміру бюджету та стандартів санітарно-гігієнічної безпеки. Ми пропонуємо лише сертифіковану продукцію вітчизняних та інших виробників, яка відповідає технічному регламенту ДСТУ та нормам СанПіН.

Види матеріалів

Серед найпопулярніших в Одесі дешевих міжкімнатних дверей, які поєднують у собі достатню міцність, відмінний зовнішній вигляд та демократичну вартість, ми пропонуємо вироби з наступних видів каркасних та захисно-декоративних матеріалів:

 • МДФ та ДВП;
 • ПВХ;
 • екошпон;
 • фініш плівка чи папір.

Такі прості міжкімнатні двері відрізняються головною перевагою – доступною ціною. Подібне полотно дуже легке, не вимагає посиленої дорогої фурнітури і дозволяє забезпечити достатню герметичність примикання до коробки, завдяки ідеально плоскій поверхні без подальших повідів у геометрії від пересихання або набухання.

У виробництві міжкімнатних дверей економ-класу використовується комбінована конструкція, до складу якої входить:

 • каркас із масиву сосни або інших недорогих порід;
 • стільниковий наповнювач;
 • лицьові поверхні із МДФ або ДВП;
 • фінішне покриття залежно від моделі – ПВХ плівка, папір чи екошпон.

Всі ці матеріали стійкі до підвищеної вологості. Це дозволяє використовувати такі дешеві міжкімнатні двері у ванних кімнатах.

Полівінілхлорид стійкий до перепадів температур, а також до впливу вологи та ультрафіолетових променів. Це дозволяє запобігти ураженню цвіллю, втраті міцності каркасних елементів та вигоранню пігменту.

Ви можете купити такі двері недорого і з повною впевненістю, що вони прослужать протягом багатьох років або навіть десятиліть. Однак потрібно розуміти, що згадана конструкція не дозволить створити достатню звукоізоляцію кімнати і не буде такою ж стійкою до силових впливів на неї, як аналоги з цілісного масиву.

Ідентично натуральній деревині

Щодо декоративних характеристик, навіть найдешевші міжкімнатні двері відрізняються ефектною імітацією натуральної деревини завдяки тривимірному малюнку, що повторює фактуру зрізу дерева.

Інноваційна технологія виробництва екошпона дозволяє купити міжкімнатні двері недорого і створити благородне оформлення інтер'єру. У виробництві такого технологічного багатошарового матеріалу нового покоління використовують деревні волокна, фарбовані по всій глибині, а також нетоксичний синтетичний сполучний компонент.

Отримана маса твердне під тиском, внаслідок чого таке покриття дверного полотна має ряд переваг перед натуральним аналогом:

 • низька ціна;
 • рівномірність відтінку;
 • підвищена стійкість до механічних пошкоджень;
 • вологостійкість.

Декор наноситься на екошпон за допомогою пресів та дозволяє надати готовому полотну особливі тактильні характеристики, ідентичні виробам з деревини.

Завдяки відсутності токсичних компонентів у барвниках та затверджувачах, що використовуються при виробництві екошпона, ви можете купити міжкімнатні двері недорого та з гарантією їхньої екологічної безпеки. Такі моделі підійдуть навіть для дитячої спальні.

Компанія «Декор Плюс» пропонує надійні, безпечні та недорогі міжкімнатні двері в Одесі зі складу у широкому асортименті моделей. Всі наші вироби відрізняються стильним дизайном та високою точністю геометрії дверного полотна. Замовити дешеві двері ви можете лише у стандартних розмірах.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 658 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр