МДФ двері

МДФ двері

Товарів у наявності: 374

                                                                Двері МДФ

Двері з МДФ відносять до порівняно недорогого та найдоступнішого цінового сегменту даного ринку. Але дешево – значить неякісно. Головна особливість таких виробів – це матеріали, з яких вони виготовляються та простота складання всієї конструкції дверного полотна.

Відносно н...

                                                                Двері МДФ

Двері з МДФ відносять до порівняно недорогого та найдоступнішого цінового сегменту даного ринку. Але дешево – значить неякісно. Головна особливість таких виробів – це матеріали, з яких вони виготовляються та простота складання всієї конструкції дверного полотна.

Відносно низька собівартість робіт у поєднанні з недорогою сировиною дозволяє запропонувати демократичні ціни на двері МДФз гарантією їхньої екологічної безпеки та довговічності .

Особливості конструкції

Основним каркасним елементом міжкімнатних дверей МДФ є брус з натуральної деревини, викладений по периметру полотна, а в засклених моделях – ще й навколо віконного просвіту. У місцях урізання ручок каркас посилюється. Для виготовлення бруса використовується міцна, довговічна, але недорога сосна, висушена та підготовлена спеціальним чином для запобігання деформації.

Основними лицьовими елементами в таких дверях є листи МДФ, рельєф яких сформований відповідно до дизайну виробу. У моделях економ класу використовується фінішне паперове декоративне покриття, у дорожчих – плівка ПВХ із фактурним тривимірним малюнком. Внутрішнє місце дверного полотна заповнюється стільниковим гофрокартоном, який служить тепло- і звукоізолятором.

МДФ – це екологічно, міцно та стильно

Сама по собі деревноволокниста плита середньої щільності (аббревіатура MDF ) являє собою спресовані під високою температурою деревні волокна, пил та інші целюлозні дрібнодисперсні частинки. Як сполучний компонент застосовують карбамідні смоли у поєднанні з модифікованим меламіном.

На відміну від плит ДСП, які необхідно ламінувати, а торці заклеювати кантом, щоб уникнути виділення шкідливих ароматичних сполук, МДФ має вкрай низьку емісію формальдегіду. Виділення летких речовин за своїм складом і концентрацією можна порівняти з натуральною деревиною, що робить міжкімнатні двері МДФ з екологічної безпеки аналогічними виробами з цільного масиву.

Серед техніко-експлуатаційних характеристик більшість фахівців та рядових споживачів виробів із цього матеріалу називають:

  • високу міцність завдяки густині від 600 до 1000 г/м³;
  • вогне-, біо- та вологостійкість;
  • широкі можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських проектів.

Пластична маса в стані, що не затвердів, дозволяє створювати будь-які геометричні форми з різним рельєфом. Завдяки цьому міжкімнатні двері зі МДФ мають аналогічний зовнішній вигляд, як і моделі із цільної деревини з усіма елементами «різного» декору.

Покриття листів декоративно-захисною плівкою дозволяє створювати практично безмежний спектр відтінків та фактурних малюнків, що імітують натуральну деревину не лише зовні, а й тактильно. Полівінілхлоридна плівка або фініш-папір з нанесеним 3D малюнком створюють ефектну імітацію цінних порід дерева.

Двері МДФ, покриті полімерною плівкою, несприйнятливі до перепадів температури та вологості, завдяки чому можуть бути встановлені у ванних кімнатах. Матеріал стійкий до ураження грибками та шкідниками. Структура дверного полотна не змінюється із зміною вологості та зберігає свою геометрію.

Гарантії якості від провідних виробників

У компанії «Декор Плюс» ви зможете вигідно купити двері МДФ сучасного дизайну, вибравши найбільш підходящий до вашого інтер'єру відтінок покриття та стилістику виконання. Ми пропонуємо продукцію лише авторитетних українських фабрик, виробничий процес яких суворо контролюється за європейськими стандартами якості та вітчизняним ГОСТом, включаючи санітарно-гігієнічні норми.

Наш обширний каталог МДФ дверей містить велику кількість глухих і засклених моделей у різних варіаціях дизайну та розмірів віконних просвітів. Широкий спектр відтінків, що імітують зріз біленого дуба, каштану, вільхи, горіха та екзотичної венге дає можливість підібрати найбільш вдалий варіант, що гармонує з іншими предметами інтер'єру та оздоблення.

Повнокольорові фото МДФ дверей дають досить чітке уявлення про декоративні особливості кожної з представлених моделей. У технічних характеристиках наведено параметри виробів стандартного модельного ряду. Наша компанія також готова виконати нестандартне замовлення за індивідуальними розмірами.

Інтернет-магазин «Декор Плюс» реалізує двері із МДФ з можливістю професійного заміру дверного отвору перед оформленням замовлення та кваліфікованою установкою нашими спеціалістами, що дозволить уникнути неточностей в інтерпретації габаритних розмірів та гарантувати бездоганну експлуатацію встановленого виробу.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 374 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр