Ламіновані двері

Ламіновані двері

Товарів у наявності: 2636

                                                        Двері ламіновані

Ламіновані двері представляють по своїй суті композитну конструкцію, що складається з каркасу, наповнювача, лицьових накладок та декоративно-захисного покриття, нанесення якого називають ламінуванням. Така збірна система визначила головну перевагу даного класу дверних полот...

                                                        Двері ламіновані

Ламіновані двері представляють по своїй суті композитну конструкцію, що складається з каркасу, наповнювача, лицьових накладок та декоративно-захисного покриття, нанесення якого називають ламінуванням. Така збірна система визначила головну перевагу даного класу дверних полотен – їхню невисоку ціну.

Технологія виробництва

Процес виробництва міжкімнатних дверей, що ламінують, значно простіше, а значить і дешевше, ніж виготовлення аналогічних по дизайну виробів з цільного масиву. Як каркасну основу більшість виробників використовує брус недорогої сосни. За його допомогою формується периметр полотна. У засклених моделях такий самий каркас викладається по периметру скляних прорізів.

Наповнювачем в міжкімнатних дверях, що ламінують, служить стільниковий гофрокартон або спінений поліуретан. Цей елемент виконує шумо- та теплоізоляційні функції.

Використання МДФ як лицьові плити дає можливість надати будь-яку форму поверхні. Цей матеріал є не що інше, як звичайні деревні волокна і подрібнену в пил целюлозу, які спресовані при високих температурах. Завдяки природному походженню всіх компонентів та відсутності токсичних пластифікаторів та затверджувачів МДФ екологічно безпечний, а його структура довговічна та стійка до механічних пошкоджень.

Залежно від моделі дверного полотна як захисно-декоративне покриття використовується:

  • полівінілхлорид;
  • поліпропілен;
  • просочений смолами папір.

Передові технології виробництва такого ламінаційного покриття дозволяють створювати фактурний тривимірний малюнок, який ефектно імітує зріз натуральної деревини не лише на вигляд, а й на дотик.

В цілому, всі складові ламінованих міжкімнатних дверей являють собою безпечні з токсикологічного погляду матеріали, чи це масив сосни, картон або МДФ. Але існує небезпека придбання небезпечної продукції, в якій недобросовісний виробник використовував токсичний клей і плівки, що ламінують, що випаровують шкідливі бензольні і фенольні сполуки.

На якісні та екологічно безпечні двері, що ламінують, ціна не може бути підозріло низькою, подібний клас дверних полотен займає на ринку середню цінову нішу.

Гарантії якості та екологічної безпеки

Фахівці компанії «Декор Плюс» рекомендують довіряти виключно авторитетним торговим маркам, продукція яких виробляється суворо відповідно до ГОСТу та санітарно-гігієнічних норм. Наш інтернет-магазин співпрацює з провідними вітчизняними та білоруськими фабриками, які гарантують відповідність своєї продукції вимогам СанПіН та європейських стандартів екологічної безпеки.

У нас ви зможете вигідно купити ламіновані двері, виготовлені із застосуванням тільки безпечних деревосодержащих матеріалів, з покриттям поліпропіленової ламінаційної німецької плівкою Renolit . Також ми пропонуємо моделі, вкриті безпечною для здоров'я людини ПВХ плівкою.

Переваги і недоліки

Головна перевага таких дверей – доступна вартість. Серед експлуатаційних особливостей:

  • висока стійкість до різких перепадів вологості та температури повітря, завдяки чому такі двері використовуються у ванних кімнатах без ризику зміни геометрії полотна та ураження грибками;
  • більш висока опірність до механічних пошкоджень – вм'ятини, подряпини, проколи тощо;
  • простота у догляді;
  • широкі можливості для реалізації навіть найсміливіших фантазій дизайнера.

При всій своїй стійкості до пошкоджень, якщо такий дефект все ж таки мав місце бути, то виправити його вкрай складно або практично неможливо. Тому такі двері потрібно по можливості берегти від появи на них вм'ятин та подряпин.

Каталог компанії «Декор Плюс» включає великий асортимент ламінованих дверей, фото яких і докладні технічні описи дозволять підібрати оптимальний для вашого інтер'єру варіант. Ми пропонуємо стильний сучасний дизайн та бездоганну якість.

Наша компанія реалізує як стандартні серійні моделі, так і двері нестандартних розмірів, що ламінують, виготовлені за індивідуальним замовленням з декоративним оформленням відповідно до широкої палітри доступних відтінків.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 2636 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр