Замовні двері

Замовні двері

Товарів у наявності: 9

Двері на замовлення

Окрім готових моделей, фірма « Декор Плюс » пропонує також виробництво міжкімнатних дверей на замовлення. Талановиті майстри фірми з багатим практичним досвідом запропонують індивідуальний дизайн та врахують особисті уподобання клієнта при виготовленні конструкції.

Фахівці використовують інноваційні методики, якісні та безпеч...

Двері на замовлення

Окрім готових моделей, фірма « Декор Плюс » пропонує також виробництво міжкімнатних дверей на замовлення. Талановиті майстри фірми з багатим практичним досвідом запропонують індивідуальний дизайн та врахують особисті уподобання клієнта при виготовленні конструкції.

Фахівці використовують інноваційні методики, якісні та безпечні матеріали, а також високотехнологічне передове обладнання. Це дозволяє створити модель будь-якого розміру, форми та кольору. Виготовлені у нас двері міжкімнатні на замовлення гарантовано відрізнятимуться унікальністю та максимальною функціональністю.

Як зробити замовлення?

Для початку клієнт визначається з бажаним результатом - які повинні бути в результаті двері. Для натхнення пропонуємо переглянути великий каталог інтернет-магазину та вибрати оптимальний варіант та дизайн. Майстер допоможе реалізувати будь-який творчий задум. Колір підбирається залежно від особистих уподобань.

При покупці дверей на замовлення нестандартних, міжкімнатні отвори повинні бути заміряні правильно. Декор Плюс надає послугу виміру в місті Одеса. Професійна робота - запорука кращого результату. Оформивши замовлення на послугу, ми приступаємо до розробки дизайну та безпосереднього виготовлення.

Що ми пропонуємо?

Пропонуються різні матеріали на вибір:

 •          дерево (натуральний масив дуба, ясена чи сосни);
 •          шпон

Можна вибрати як основу сировину економ класу чи преміальні матеріали. Можливий будь-який декор, фарбування, шпонування вставки скла та інше. Міжкімнатні двері можуть бути оснащені петлями для навішування і механізмом закривання з будь-якого боку. Усі нюанси обумовлюються індивідуально.

Особлива увага приділяється надійності та міцності конструкції, а також підбору довговічної фурнітури. При цьому продукція фірми відрізняється оптимальним співвідношенням якості полотна та фурнітури, а також доступною ціною.

Важливо! Матеріали проходять відповідну обробку, що продовжує термін служби виробів.

Фірмове виготовлення міжкімнатних дверей на замовлення передбачає застосування покриття високої якості, яке має низку корисних властивостей:

 •          оптимальною міцністю на розтягування/стиск;
 •          здатністю витримувати великі механічні навантаження;
 •          стійкістю до хімічних впливів;
 •          ударною міцністю.

Зробити конструкцію максимально оригінальною та не схожою на стандартні зразки дозволить різноманітність способів декорування. Виготовлення міжкімнатних дверей за індивідуальними розмірами може супроводжуватися оформленням фрагментами металу, скла яскравими кольоровими панелями та іншими елементами декору. Можлива функціональна прикраса виробу дзеркалом.

Для тих, хто ще не визначився з кінцевим результатом, пропонуємо на вибір готові ескізи у будь-якому стилі: від класики до футуризму. Крім того, ми не тільки робимо двері на замовлення, в Одесі фахівці компанії можуть здійснити їх монтаж.

Наші переваги

Створення міжкімнатних дверей за нестандартними розмірами – це творчий і при цьому серйозний і трудомісткий процес. Він вимагає уваги до всіх деталей, часу та старанності майстрів. Ціна ж на ексклюзивну модель може бути набагато вище, ніж на готовий виріб. Остаточна вартість залежить від конкретних запитів замовника та розраховується індивідуально.

Однак результат у будь-якому випадку вартий того! Звернення до фірми « Декор Плюс » вигідне рядом переваг:

 •          необмеженим вибором дизайнів нестандартних міжкімнатних дверей;
 •          наявністю власних виробничих майстерень;
 •          індивідуальним підходом до всіх клієнтів;
 •          високою якістю застосовуваної у виробництві сировини та фурнітури, а також виконуваної роботи;
 •          простотою оформлення замовлення;
 •          можливістю здійснення професійного виміру (для мешканців Одеси);
 •          доставкою готового виробу додому надійними транспортними службами.

Вирішивши купити міжкімнатні двері на замовлення, ви отримаєте не тільки якісний, але й естетичний результат. Порадуйте себе оригінальною конструкцією – оформіть замовлення на виготовлення зараз!

 

 

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 9 з 9 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр