Розсувні двері

Розсувні двері

Товарів у наявності: 177

Двері Розсувні

Класичні двері купе стали відмінним архітектурним рішенням для малометражних житлових приміщень з обмеженим простором. Зародившись, як національна традиція, в Японії, і ставши для цієї країни панацеєю при вирішенні нестачі простору в крихітних квартирах у перенаселених містах, пізніше подібні системи набули широкого поширення в ін...

Двері Розсувні

Класичні двері купе стали відмінним архітектурним рішенням для малометражних житлових приміщень з обмеженим простором. Зародившись, як національна традиція, в Японії, і ставши для цієї країни панацеєю при вирішенні нестачі простору в крихітних квартирах у перенаселених містах, пізніше подібні системи набули широкого поширення в іншому світі.

Особливою популярністю міжкімнатні розсувні двері користуються в нашій країні серед власників «хрущовок», де кожен квадратний метр у коридорі, на кухні або у ванній «на вагу золота», і традиційна розстібна форма дверного отвору неприпустима.

Універсальність та практичність

Головна особливість сучасних розсувних систем - їх універсальність і здатність монтуватися на будь-який тип дверного полотна, будь то глухе або засклене, важке дерев'яне або легке шпоноване, ламіноване або покрите ПВХ плівкою.

Міжкімнатні двері купе - це не окремий вид, а лише особливий спосіб кріплення. Якщо планувальні рішення в інтер'єрі припускають наявність такого проходу, сміливо вибирайте будь-яку модель дверного полотна, що вам сподобалася, і за допомогою спеціальної фурнітури встановлюйте його в отвір.

У більшості випадків використовуються дві напрямні знизу та зверху. Дорогіша фурнітура складається виключно з верхнього підвісу без необхідності створення поглиблення в підлозі для ролика. Відсутність нижнього елемента полегшує прибирання через відсутність скупчення сміття в щілини, не порушує зовнішній вигляд єдиного покриття для підлоги і знижує рівень ймовірного шуму від руху міжкімнатних дверей на коліщатках.

Щодо видається роликовими кріпленнями звуку можна сказати, що цей недолік практично виключений завдяки наявності надійних підшипників, ідеальної геометрії напрямних та кронштейнів, а також інноваційним полімерним матеріалам, з яких виготовлена поверхня коліс. Однак у дешевих моделях старого зразка можуть бути невеликі шуми вібрації. Ціна на міжкімнатні двері купе залежить від обраного дверного полотна та виду фурнітури.

Серед важливих переваг:

  • економія простору та ергономічність;
  • простота в монтажі та, при необхідності, тимчасовому демонтажі;
  • Універсальність - підходить для будь-якого інтер'єрного стилю.

Як недолік, можна згадати недостатній рівень звуко- та теплоізоляції, а також більш високу вартість установки.

Особливості монтажу

На відміну від розстібних моделей, монтаж розсувних систем для міжкімнатних дверей може бути дорожчим на 300-1000 грн., залежно від виду фурнітури, її виробника та схеми розташування. Готовий для монтажу повний комплект включає: обране дверне полотно, наличники, роликову систему підвісу і фальшкоробку.

У більшості випадків міжкімнатні двері встановлюються за однією з чотирьох поширених схем:

-Полотно зрушується в одну зі сторін перед отвором

-Двері в'їжджають у фальшстену
- дві стулки роз'їжджаються в протилежні сторони перед отвором
- дві частини дверного полотна переміщуються всередині отвору один за одним

Перша схема – найпоширеніша через свою простоту. Вона не вимагає спорудження додаткових фальшивих стін та панелей, що приховують дверне полотно у розкритому положенні. Однак використання фальшстени значно покращує зовнішній вигляд всього отвору, не вимагає наявності вільного простору для ходу дверей, а приміщення не обтяжується зайвим предметом інтер'єру.

Четверта схема найбільше підходить для організації виходу на балкон або терасу, а також при створенні перегородки між столовим та кухонним приміщеннями у квартирах-студіях. У таких варіантах краще використовувати легкі засклені міжкімнатні двері на роликах з «повітряним» дизайном, щоб не захаращувати простір.

При ширині дверного отвору більше двох метрів та висоті понад 230 см рекомендується встановлювати розсувні міжкімнатні двері-перегородки. Такі системи можуть бути зі скла або складатися з окремих стулок звичайного дверного полотна, з'єднаних спеціальними захованими петлями.

Складаючись «гармошкою», така перегородка не обтяжує простір. Вона проста у використанні, може пересуватися навіть дітьми та не потребує особливого періодичного обслуговування механізму розсунення.

Широкий вибір дизайну та надійна фурнітура

Компанія «Декор Плюс» пропонує в Одесі розсувні двері українського та білоруського виробництва, що оснащуються надійною європейською фурнітурою, серед якої довговічні та безшумні роликові системи німецької торгової марки Häfele.

Застосування інноваційних конструкційних матеріалів у виробництві коліс у поєднанні шарикопідшипниками та демпферами дає можливість виключити будь-які неприємні шуми та зробити переміщення розсувних дверей легким та плавним. Алюмінієві напрямні ховаються під спеціальною декоративною панеллю.

У деяких моделях використовуються спеціальні доводчики, які запобігають різкому змиканню стулок або удару про демпферні обмежувачі, що також робить використання всієї системи тихим і комфортним.

Щоб ваші нові розсувні двері купе ідеально вписалися в дверний отвір, а подальша експлуатація була бездоганною, рекомендуємо скористатися послугою наших професійних замірників і монтажних бригад.

 


Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 177 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Матеріал
Фильтр