Двостулкові двері

Двостулкові двері

Товарів у наявності: 58

Двері двостулкові

Подвійні міжкімнатні двері – це розкішний зовнішній вигляд, гармонійно оформлений широкий дверний отвір та візуальне розширення внутрішнього простору вітальні або їдальні в будинку, а також офісної приймальні та гостьових залів у ресторанах.

При необхідності використання проходу шириною понад один метр використання єдиного двер...

Двері двостулкові

Подвійні міжкімнатні двері – це розкішний зовнішній вигляд, гармонійно оформлений широкий дверний отвір та візуальне розширення внутрішнього простору вітальні або їдальні в будинку, а також офісної приймальні та гостьових залів у ресторанах.

При необхідності використання проходу шириною понад один метр використання єдиного дверного полотна є незручною і не практично з точки зору організації простору. У подібних ситуаціях доцільно використовувати міжкімнатні двостулкові двері.

                                         Рекомендації спеціалістів

Залежно від величини дверного отвору інтер'єрні дизайнери рекомендують встановлювати полуторні або подвійні рівнопольні конструкції. Рівносторонні подвійні міжкімнатні двері раціонально вибирати при ширині отвору понад 1200 мм, а якщо він менший за цей габарит – нерівносторонні стулки. Інакше вся конструкція виглядатиме негармонійно та скуто.

При великому обсязі внутрішнього простору одна стулка, як і полуторна модель, внесе дисгармонію в загальний інтер'єр. Вона виглядатиме недоречно та диспропорційно.

За наявності високих стель (вище 2,8 м) більшість архітекторів та декораторів радять купити подвійні двері у рівнопольному виконанні. Великий дверний отвір шириною 1400-1800 мм і висотою 2300 мм не тільки додасть урочистості такій просторій вітальні або приймальні в офісі, але й дозволить гармонізувати весь об'єм приміщення, сконцентрувавши його на головному порталі.

Стандартна дверна система в житлових будинках та громадських будинках з високими стелями буде виглядати незрівнянно низько, погіршуючи тим самим висотні пропорції приміщення. Щоб не переплачувати за виготовлення нестандартних дверних полотен, дизайнери інтер'єрів рекомендують візуально збільшувати отвір за рахунок верхніх вікон або фальш-створок.

                                   Розкіш, гармонія та ергономіка

Рівнопільні розстібні міжкімнатні двері вносять в інтер'єр елемент аристократизму та благородства завдяки багатому масивному зовнішньому вигляду, властивому оздобленню знатних будинків.

Розкішний вигляд інтер'єрного оформлення може бути створений не лише у класичному стилі, але й у сучасних урбаністичних чи футуристичних напрямках. Оригінальні дверні полотна в стилі хай-тек або лофт з перевагою у своїй конструкції скла та металу здатні також створити розкішний двостулковий портал.

Якщо внутрішній простір приміщення надмірно захаращений меблями та іншими предметами інтер'єру, рекомендуємо встановити розсувну систему, на яку можуть бути підвішені будь-які двостулкові міжкімнатні двері.

Розсувна система підвісу трохи дорожча, ніж стандартна розпашна конструкція, але завдяки їй ви зможете заощадити площу у вітальні та коридорі.

Відмінною особливістю орних міжкімнатних дверей у подвійному виконанні є наявність єдиної коробки, а також притвора з одного або з обох боків. Удавана планка або чверть необхідна для забезпечення звукоізоляції та запобігання протягам.

В одинарних моделях ці функції виконуються за замовчуванням завдяки щільному примиканню дверного полотна до коробки з усіх чотирьох сторін, а наявність притвора – лише декоративне вишукування. У подвійних дверях чверть - конструкційна необхідність, якщо вам важлива шумо-і теплоізоляція кімнати.

                      Великий спектр дизайну та широкий ціновий діапазон

В інтернет-магазині «Декор Плюс» ви можете купити двостулкові розпашні міжкімнатні двері.  у різних стилістичних напрямках. Дизайн пропонованих нами виробів розробляється відповідно до світових тенденцій у сфері інтер'єрної моди та стилю.

У нашому асортименті представлені різні за ціною, конструкцією та дизайном двостулкові міжкімнатні двері, фото яких, а також габарити та докладні технічні характеристики розміщені в каталозі сайту. Ми допоможемо вам підібрати оптимальну за вартістю та стилем модель з більшості поширених матеріалів:

  • натуральний масив деревини;
  • скло та склокаркасні конструкції;
  • шпон та екошпон;
  • МДФ та ПФГ;
  • ламінація фінішною плівкою чи папером;

Компанія «Декор Плюс» представляє на ринку Одеси високоякісну продукцію провідних українських та білоруських виробників, яка суворо відповідає технічному регламенту ДСТУ, а також нормам БНіП. Завдяки цьому ви можете сміливо встановлювати наші серійні моделі у стандартні дверні прорізи типових квартир.

Важливим критерієм оцінки даної продукції є використання лише екологічно безпечних матеріалів, які не виділяють токсичних ароматичних сполук фенольної групи, а також стійкі до перепадів температур та вологості.

Всі подвійні міжкімнатні двері, що реалізуються нами, комплектуються надійною ергономічною фурнітурою, підібраною в єдиній стилістиці з декором полотна.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 58 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
ещё... свернуть
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Фильтр