Корковий ламінат

Корковий ламінат

Товарів у наявності: 42

Пробкова підлога

Натуральне пробкове покриття підлоги – це тепло, комфорт та токсикологічна безпека у приміщенні. Природне походження такого оздоблювального матеріалу зумовило його екологічність, завдяки чому пробка широко використовується у харчовій промисловості. Проте основною перевагою кори коркового дерева є його пориста структура, що дозво...

Пробкова підлога

Натуральне пробкове покриття підлоги – це тепло, комфорт та токсикологічна безпека у приміщенні. Природне походження такого оздоблювального матеріалу зумовило його екологічність, завдяки чому пробка широко використовується у харчовій промисловості. Проте основною перевагою кори коркового дерева є його пориста структура, що дозволяє створювати тепло- та звукоізоляційні панелі для стін та підлоги.

Види коркових підлогових покриттів

Виробництво цього натурального оздоблювального матеріалу передбачає кілька основних технологій, кожна з яких має свої переваги та недоліки. Основні особливості представлених на ринку підлогових коркових покриттів - вартість і структура панелі.

Недорогі оздоблювальні матеріали з натуральної пробки виготовляються за технологією багатошарового комбінування на основі тонкого, але міцного листа ДВП. Коркова кора в даному випадку використовується з двох сторін основи - як ізоляційна підкладка, а також як зовнішній декоративний шар, який не тільки створює фактурний малюнок, але і надає покриттю відчуття тепла і комфорту завдяки м'якій структурі.

Крім демократичної ціни , така пробкова підлога має низку позитивних особливостей:

  • легкий та швидкий монтаж;
  • стабільність геометрії протягом усього терміну експлуатації;
  • відсутність токсичних смол у складі панелей.

Серед недоліків: погана вологостійкість покриття та неможливість виконати декоративну викладку. Такий пробковий ламінат відмінно підходить для передпокоїв, віталень і спалень як у житлових будинках і квартирах, так і в нерегулярно опалювальних дачних будиночках.

Більш дорогі моделі виготовляють із цільних коркових плашок товщиною 3-6 мм, які укладаються на підлогу встик на клейовій основі. Ціна незбираного пробкового покриття немаленька. Однак така вартість повністю виправдана бездоганними експлуатаційними перевагами:

  • високі звукоізоляційні характеристики;
  • оптимальна термоізоляція;
  • комфорт при ходьбі по підлозі та зниження навантаження на суглоби;
  • повна відсутність шкідливих ароматичних сполук.

Натуральна пробка не виділяє жодних токсичних речовин, отже, гіпоалергенна. У поєднанні з бездоганними шумо- та теплоізоляційними властивостями це робить пробкову підлогу ідеальною для дитячих ігрових кімнат та спалень.

Ще одним поширеним видом пробкових облицювальних матеріалів для підлоги є рулонні покриття. Вони є подрібненою пробкою, спресованою в суцільне полотно товщиною від 1,5 до 10 мм. Але застосовують таке покриття в основному як термо-і звукоізоляційну підкладку. Однак якщо в приміщенні буде низька прохідність або воно використовується як дитяча ігрова, рулонні пробкові покриття можна використовувати, як аналог ковроліну.

Бездоганна вологостійкість цільної пробки добре знайома кожному з прикладу використання у виноробстві. Цілісне пробкове підлогове покриття також добре протистоїть впливу вологи, не допускаючи розвитку грибків. Завдяки цьому такий натуральний оздоблювальний матеріал використовують для облицювання підлог у ванних кімнатах, на кухні та в зоні відпочинку сауни.

Захисно-декоративне лакове покриття

Сама по собі кора коркового дуба відносно тендітна, але в поєднанні з безпечними комбінованими лакофарбовими матеріалами таке покриття може відповідати 33-му класу зносостійкості. Це дозволяє використовувати його в комерційних приміщеннях з високою прохідністю.

На вітчизняному та світовому ринку сьогодні можна купити пробкове покриття з трьома основними видами лакового покриття:

  • акрилове;
  • поліуретанова;
  • керамічний лак WRT на основі нанотехнології HPS .

Акрил застосовується в моделях з попереднім лакуванням, що вимагають подальшого розтину відповідно до вибраного відтінку та необхідної зносостійкості. Поліуретан також може використовуватися у виробництві попередньо лакованих панелей, що розкриваються додатковим шаром лаку після укладання. Але ПУ також може бути фінальним захисним шаром, який не потрібно додатково покривати лакофарбовими матеріалами.

Інноваційним захисно-декоративним покриттям для натуральної пробки вважається нано-лак WRT , який поєднує в собі міцність, зносостійкість, екологічну чистоту та комфортні тактильні характеристики. На відміну від традиційного лакованого паркету або ламінату, таке пробкове покриття не холодне, а приємне на дотик, як текстиль.

Великий вибір та гарантії якості

У компанії "Декор Плюс" ви можете вигідно купити пробкове покриття на підлогу від провідних світових виробників. Усі матеріали відповідають ДСТУ та вимогам СанПіН щодо емісії шкідливих речовин, а також нормам СНіП з вогнетривкості.

Великий вибір підлогових пробкових покриттів дозволить купити оптимальний для вашого інтер'єру варіант, відповідно до виділеного бюджету та особистих уподобань. Багата палітра відтінків, фактур та товщин панелей – головні переваги асортименту нашого інтернет-магазину.

Важливо! Всі пробкові покриття на фото в каталозі можуть незначно відрізнятися за відтінком через природне походження пробки та відсутність штучного фарбування матеріалу.

Всі пробкові покриття , що реалізуються нами, дозволені до використання в житлових, комерційних та інших громадських приміщеннях, у тому числі школи, дитсадки та спортивно-оздоровчі заклади.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 42 з 42 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Колекція
Товщина, мм
Наявність фаски
Кількість смуг у дошці
Ламінована фаска
Антистатичне покриття
Вологостійка плита
Тип замку
Фильтр