Приховані двері

Приховані двері

Товарів у наявності: 11

Двері прихованого монтажу

Міжкімнатні двері прихованого монтажу – найсучасніший модний тренд у світі інтер'єрного оформлення. Такі двері-невидимки повністю маскують з навколишньою стіною завдяки можливості покриття полотна тими ж оздоблювальними матеріалами, що і оточуючі поверхні - фарба, шпалери або навіть штукатурка. Потайний короб invisible ...

Двері прихованого монтажу

Міжкімнатні двері прихованого монтажу – найсучасніший модний тренд у світі інтер'єрного оформлення. Такі двері-невидимки повністю маскують з навколишньою стіною завдяки можливості покриття полотна тими ж оздоблювальними матеріалами, що і оточуючі поверхні - фарба, шпалери або навіть штукатурка. Потайний короб invisible робить такий дверний отвір повністю непомітним.

Технічні особливості дверей прихованого монтажу

  • Коробка виготовлена з литого алюмінію та встановлюється у рівень зі стіною на лицьовій стороні.
  • Дверне полотно виготовляють із високоміцного МДФ або ще більш міцного та щільного HDF у поєднанні з обв'язкою із натурального масиву сосни.
  • Заводське покриття – спеціальна ґрунтовка під фарбування, поклейку шпалер або нанесення декоративної штукатурки. Такий грунт має високу адгезію з клейовими складами, будь-якими фарбами та штукатурними сумішами.
  • Розміри прихованих міжкімнатних дверей можуть бути стандартними або відповідно до креслень замовника, в т.ч. і заввишки до стелі.
  • Відкриття може бути правим або лівим, прямим або зворотним.
  • Петлі дверей також заховані у стіну. Високі моделі понад два метри оснащуються трьома петлями.
  • Лиштва прихований монтаж не передбачає.

Види та розміри потаємних міжкімнатних дверей

Товщина стандартного дверного полотна для прихованого монтажу – 40-60 мм, ширина – 600-900 мм та висота – 2000 мм. Компанія Декор Плюс також приймає замовлення на індивідуальне виготовлення виробів нестандартних розмірів. Це можуть бути максимально широкі, наскільки це дозволяють технічні характеристики матеріалу або високі дверні полотна під стелю. Вартість нестандартних прихованих дверей буде трохи вищою, проте їхня перевага покриє всі додаткові витрати.

Ціна прихованих міжкімнатних дверей залежить і від їхнього вигляду. Вони можуть бути призначені для подальшого фарбування, обклеювання шпалерами або нанесення декоративних штукатурних розчинів. Всі види прихованих дверей представлені в нашому каталозі на сайті з детальними фото.

Переваги

  • Короб з литого алюмінію не схильний до перепадів вологи і температури. Його можна встановлювати навіть у вологих приміщеннях. Він не втратить своєї геометрії та не покриється корозією.
  • Монтаж прихованих міжкімнатних дверей можна робити навіть на фінальному етапі ремонту. Непильна установка дозволяє монтувати їх навіть у діючих приміщеннях з меблюванням.
  • Двері-невидимки в поєднанні з таємним коробом invisible і всією стіною, що примикає - це величезне поле для художньої творчості дизайнерів і декораторів інтер'єрів, а також для самостійного декорування.

Де можна встановлювати двері-невидимки – поради дизайнера

Міжкімнатні двері прихованого монтажу візуально розширюють простір та знімають зайву перевантаженість в інтер'єрі. Це чудове рішення для невеликої прохідної кімнати або вітальні в малометражній квартирі. Міжкімнатні двері, що ведуть з вітальні в спальні або на кухню, при прихованому монтажі не нагромаджують і так невеликий простір, а, навпаки, розширюють його за рахунок суцільної однорідної поверхні стін.

Заховані та замасковані двері також встановлюють у ресторанах та невеликих кафе, магазинах, салонах краси та інших комерційних об'єктах. Прихований монтаж коробки та всього дверного полотна дозволяє привернути увагу відвідувача від непризначених для нього проходів у підсобні та інші службові приміщення, включаючи кабінет керуючого.

Двері прихованого монтажу допоможуть зробити оригінальне інтер'єрне оформлення за допомогою різноманітних мистецьких прийомів, у т.ч. графіті-малюнки, корпоративна символіка, репродукції знаменитих класичних картин чи навіть об'ємні художньо-декоративні інсталяції.

Приховані двері в Одесі

Інтернет-магазин «Декор Плюс» – офіційний дилер в Одесі провідних українських та зарубіжних фабрик міжкімнатних дверей, у т.ч. та дверних полотен для прихованого монтажу. У комплект поставки входить необхідний набір стильної фурнітури.

Окрім стандартних моделей, ви можете купити будь-які міжкімнатні двері прихованого монтажу, виготовлені за вашими індивідуальними розмірами. Ціни без посередницьких націнок, мінімальний термін виготовлення, доставка по місту та власні бригади професійних монтажників – наші ключові конкурентні переваги.

Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 11 з 11 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колірний відтінок
Колір
Матеріал дверного полотна
Стиль
Наявність скла
Чверть
Покриття дверного полотна
Нестандартні розміри
Тип скла
Колір скла
Термін поставки
Фильтр