Отлив стальной белый/коричневый 450мм Збільшити
Отлив стальной белый/коричневый 450мм

Відлив сталевий білий/коричневий 450мм

ДЕКОР ПЛАСТ

41048

Новий

Наявність уточнюйте за телефоном

305 грн.

Швидке замовлення

Доставка!

Можливість придбати в кредит!

Ціни можуть бути не актуальними. Прохання уточнювати ціну у менеджера за телефоном!

Відливи сталеві білі та коричневі (на замовлення можна виготовити й інші кольори!!!) Ширина виробу складає від 50мм до 450мм (на замовлення можна виготовити виріб шириною до 1000мм, а також вироби неправильної форми !!!) білий/коричневий 450мм
Країна виробник Україна
Матеріал сталь
Ширина 450

Ми пропонуємо Вам пластикові відливи ТМ Данке . Надійні захисні властивості наших відливів поєднуються з приємним дизайном та роблять відлив не просто утилітарною деталлю, а елегантним віконним аксесуаром для вікна. Основні характеристики відливів ПВХ (вікна пластикові та вікна дерев'яні): - безшумність - атмосферостійкість (не деформуються під впливом атмосферних впливів) - стійкість до УФ-випромінювання (відливи не жовтіють) - морозостійкість - стійкість до загоряння - стійкість до корекції монтажу - Довговічність, не схильність до біологічного розкладання Пластикові відливи ТМ Данке випускаються в наступних типорозмірах: 110, 130, 150, 180, 200, 220, 250 мм. Максимальна довжина відливів 6 м, нарізаються будь-які розміри; Застосування: вікна пластикові та вікна дерев'яні Заглушки до відливів Для надання встановленим відливам закінченого вигляду, а також для запобігання попаданню води всередину відливу, вони комплектуються декоративними торцевими заглушками. Якщо Ви встановили пластикові вікна, то пластикові відливи – оптимальне вирішення проблеми вікном та стіною. А єдність використовуваного матеріалу надасть віконному отвору завершеного вигляду.

Наша компанія також займається виробництвом віконних відливів для дахів та водовідбійних профілів, які виготовляються з оцинкованої сталі 0.55мм із полімерним покриттям (RAL), виробництва Липецького металургійного комбінату на американському обладнанні фірми TAPCO. Ми виготовляємо будь-які нестандартні профілі за кресленнями замовника завдовжки до 2,00м. ЯКЩО ВАМ НЕОБХІДНО ВИРОБ БОЛЬШОЇ ДОВЖИНИ, ТО ДАНИЙ ВИРОБ БУДЕ СКЛАДАТИСЯ З ДВОХ АБО БІЛЬШ ЧАСТИН (Нахлест при цьому буде становити 5см). . Однак, крім естетичної функції, відливи мають ще цілий ряд важливих технічно-проекційних функцій, спрямованих насамперед на збереження конструкції від впливу навколишнього середовища. Віконні відливи (або водовідливи) - найважливіша деталь віконної системи, призначена для відведення опадів. В системі, де не використовуються відливи, волога проникатиме всередину конструкції повільно, але впевнено руйнує її. Тому можна сказати, що установка віконної системи без відливів - велика помилка, тому що вікно за кілька років стане непридатним.

Переглянуті товари