Соединительный профиль крышка-база 6/8/10мм Збільшити
Соединительный профиль крышка-база 6/8/10мм

З'єднувальний профіль кришка-база 6/8/10мм

Visor

50112

Новий

Профіль з'єднувальний для з'єднання полікарбонату між собою 6/8/10мм. Колір прозорий чи бронзовий. Довжина 6м.

Детальніше

Наявність уточнюйте за телефоном

240 грн. / метр

Швидке замовлення

Доставка!

Можливість придбати в кредит!

Ціни можуть бути не актуальними. Прохання уточнювати ціну у менеджера за телефоном!

Призначення:
Сполучний полікарбонатний профіль призначений для монтажу конструкцій із стільникового полікарбонату (світлопрозорі перекриття, вертикальне скління тощо). Забезпечує швидке та надійне кріплення панелей до каркаса з одночасним з'єднанням їх між собою.
Опис профілю та рекомендації з монтажу: Профіль складається з двох частин: нижньої - "бази" і верхньої - кришки, що замикається.
Для з'єднання панелей стільникового полікарбонату та прив'язки їх до каркаса слід:
У "базі" (нижній частині профілю) просвердлити отвори з кроком 300 мм, діаметр яких повинен бути дещо більшим за діаметр саморіза, а при великій протяжності стику - витягнутими по довжині
За допомогою саморізів прикріпити "базу" профілю до каркасу
З обох боків "бази" укласти панелі таким чином, щоб вони спиралися на базу і залишали при цьому необхідний зазор на термічне розширення панелей (3-5 мм в залежності від ширини панелі).
Встановити "кришку" профілю, і, використовуючи дерев'яну киянку, "клацнути" її по всій довжині профілю, з'єднуючи з базою.
У полікарбонатному профілі "6-10 мм" наявність фіксаторів на двох рівнях дозволяє при нижньому положенні здійснювати з'єднання панелей завтовшки 6 мм, а при верхньому положенні - 8 та 10 мм
Переваги:
швидкий та легкий монтаж; безпроблемне створення арочних перекриттів (профіль можна згинати відповідно до рекомендованих радіусів для стільникового полікарбонату); ударостійкість, пожежна безпека. Полікарбонатні профілі бездоганно сумісні з панелями стільникового полікарбонату як за кольором, так і механічними властивостями. Конструкція із стільникового полікарбонату з використанням сполучних полікарбонатних профілів виглядає монолітною. Профілі адаптовані до зовнішнього застосування.
Асортимент:
Цей профіль проводиться у двох модифікаціях: 6-10 мм - універсальний з'єднувальний профіль, підходить для з'єднання панелей 6 мм при нижній фіксації та для панелей товщиною 8 та 10 мм - при верхній. 16 мм - профіль для з'єднання та кріплення до конструкції панелей товщиною 16 мм.

Переглянуті товари