Лента неперфорированная 10/16мм Збільшити
Лента неперфорированная 10/16мм

Стрічка неперфорована 10/16мм

Visor

50115

Новий

Герметизуюча та неперфорована стрічка для торців полікарбонату 10/16мм

Детальніше

Наявність уточнюйте за телефоном

24 грн. / метр

Швидке замовлення

Доставка!

Можливість придбати в кредит!

Ціни можуть бути не актуальними. Прохання уточнювати ціну у менеджера за телефоном!

Перфорована стрічка з мікрофільтром розроблена спеціально для захисту та герметизації поздовжніх сот стільникового полікарбонату від вологи та пилу. Це недорога і довговічна самоклеюча стрічка з мікроперфорацією здатна слідувати за температурними коливаннями полікарбонатних панелей у широкому діапазоні температур і створювати всередині сотень потрібний мікроклімат Стрічка служить не менше 10 років у жорстких умовах експлуатації: УФ-випромінювання, вологість, високі та низькі температури. Стрічка 10/16мм має сріблястий колір і являє собою перфоровану самоклеючу основу на підкладці. Сила адгезії клейового шару досить висока, але збалансована таким чином, що дозволяє у разі потреби скоригувати стрічку і наклеїти її повторно, а також протистояти зусилля зсуву, що виникає через різницю коефіцієнтів температурного розширення листів і профілів.
Стрічки з перфорацією застосовуються для захисту нижньої грані листа полікарбонатної покрівлі. Повітряний фільтр перфорованих стрічок перешкоджає проникненню комах, пилу і бруду в стільники, але в той же час виконує дренажні функції, пропускаючи конденсат, що накопичився в сотах, назовні і забезпечуючи вологу циркуляцію.
Для правильного завершення операції з герметизації на закритий перфорованою стрічкою нижній торець панелі полікарбонату надягають спеціальний торцевий полікарбонатний або алюмінієвий профіль, відповідний товщині і кольору панелі, в результаті забезпечується технічно надійне використання панелі зі збереженням її високої прозорості.

Переглянуті товари