Паркетна дошка

Паркетна дошка

Товарів у наявності: 568

Паркетна дошка в Одесі

В наші дні ринок підлогових покриттів рясніє своєю різноманітністю, завдяки цьому можна підібрати покриття, що підходить Вам за всіма критеріями. Покриття для підлоги відрізняються як своєю якістю і зовнішніми характеристиками, так і своєю вартістю. Але незважаючи ні на що, паркетна дошка залишається елегантним і презентаб...

Паркетна дошка в Одесі

В наші дні ринок підлогових покриттів рясніє своєю різноманітністю, завдяки цьому можна підібрати покриття, що підходить Вам за всіма критеріями. Покриття для підлоги відрізняються як своєю якістю і зовнішніми характеристиками, так і своєю вартістю. Але незважаючи ні на що, паркетна дошка залишається елегантним і презентабельним матеріалом для покриття підлоги. Паркет, виготовлений з матеріалу, відібраного за високими показниками якості та такими, що володіють унікальними характеристиками, по праву можна віднести до елітного. Наш салон надасть Вашій увазі елітний паркет найбагатшої структури, що має яскраві природні відтінки. Паркет ніколи не втрачав своєї популярності. Його цінували за всіх часів, і навіть зараз, коли на ринку багато нових матеріалів, паркет продовжує утримувати пальму першості серед покриттів для підлоги. Відмінні риси справжнього дерева дозволяють паркетній дошці у м. Одеса володіти гарною звукоізоляцією, підвищеною стійкістю до змін вологості та температури, високою міцністю та зберігати тепло. Вона зручна в укладанні, екологічна та довговічна. Неповторний малюнок справжнього дерева, який повторити неможливо, ще одна перевага паркету.
Паркетна дошка в м. Одеса досягла великого визнання, як серед дизайнерів інтер'єрів, так і серед звичайних покупців. Переваги паркетної дошки, купити яку Ви можете в нашому салоні, очевидні, перш за все, це натуральність та відповідно екологічність. Також її перевагою є різноманіття та абсолютна унікальність текстури дерева. Ще одним плюсом є її довговічність та можливість багаторазового відновлення.
Унікальності цього продукту надає сама природа. Зовнішній вигляд паркетної дошки залежить від породи дерева, з якого виготовлений верхній шар. Так налічується безліч варіантів натуральних кольорів та відтінків, які доповнять будь-який інтер'єр.
Натуральний паркет сприятливо впливає на довкілля. Якщо купити паркет, який виділяється незвичайними варіаціями, інтер'єр вашого житла буде неповторним та оригінальним. А такі якості, як екологічність, довговічність, пишність і солідність, буде хорошим подарунком вашим близьким. Ваші діти та онуки ще довго будуть користуватися та насолоджуватися чудовим паркетом. Наш паркет це якість, за яку добре платити.
При покупці варто звернути увагу на якість, стійкість, довговічність та виробника паркетної дошки. У нашому салоні кваліфіковані спеціалісти допоможуть грамотно підібрати якісний паркет, ціна на який здатна порадувати кожного. Якщо Ви хочете купити паркет у м. Одеса за найкращими цінами, компанія Dеcor Plus готова Вам її надати.
Придбати паркет у м. Одеса за найкращими цінами Ви можете від європейських виробників : Barlinek , Befag , Castro & Filhos , ESTA PARKET , EUROPARKETT , Meister , Moso , QUICK-STEP , TARKETT , WOODPECKER . Меньш
Докладніше
Відображено 1 - 50 з 568 товарів

Фільтр

Країна виробник
Виробник
ещё... свернуть
Ціна
грн. грн.
Колір
ещё... свернуть
Покриття
Колекція
Товщина, мм
Товщина цінної породи
Довжина дошки
ещё... свернуть
Ширина дошки
ещё... свернуть
нижній шар
Наявність фаски
Несучий шар
Кількість смуг у дошці
Ламінована фаска
Синхронна текстура (брашування)
Тип замку
Порода дерева
Фильтр